ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Приймальне відділення Червоноградської міської лікарні відремонтують за 41 млн. грн.

опубліковано : 15.12.2020


Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради 14 грудня замовив реконструкцію приймального відділення міської лікарні на вулиці Івасюка, 2 за 41,2 млн грн.

Про це інформують Наші Гроші, передає nadbugom.in.ua


Згідно з укладеним договором, фірма-переможець торгів «Квадратний метр» проводитиме масштабну реконструкцію до червня наступного року. Передбачається ремонт цоколю, гідроізоляція фундаментів, утеплення фасадів, облаштування водостічної системи даху, заміна вікон і дверей, підлог, облаштування опалення, вентиляції, електромережі, пожежної сигналізації тощо.


У вартість входить закупівля і встановлення сантехніки, двох сучасних операційних столів та медичних меблів, світлових приладів, трьох апаратів для штучної вентиляції легень, аспіраторів, дефібриляторів та іншого обладнання.


На цей рік на об’єкт передбачено фінансування в сумі 20,2 млн грн, з яких 4,9 млн грн – це місцевий бюджет, решта – державний. Компанія може отримати аванс 30% вартості річного обсягу робіт.


Згідно з договірною ціною, на зарплати піде майже 3,9 млн грн, а прибуток компанії складе майже 814 тис. грн.


Про переможця

ТОВ «Холдингова компанія «Квадратний метр» вчетверте брала участь в тендерах, однак перемогла вперше. Як досвід роботи фірма вказує будівництво житлового будинку у Винниках, на вулиці Сахарова від Обслуговуючого кооперативу ЖБК «Рідний дім».

Одним із засновників цього ЖБК був Андрій Дільний – теперішній співвласник «Квадратного метру» (70%). Іншими 30% компанії володіє Віктор Пилипчак. Обоє зареєстровані в Червонограді і є серед засновників ЖБК «Набережний квартал». Дільний є бенефіціаром й інших компаній, наприклад, «Червоноградського заводу залізобетонних виробів».


Про тендер
Це вже друга спроба обрати підрядника. Перша закупівля завершилась невдачею через відхилення пропозицій усіх учасників. Участь в цій закупівлі із попередніх учасників взяли «Квадратний метр» і «Орбудсервіс». Третім учасником став «Спецбуд-Захід», пропозицію якого тепер відхилили через відсутність підписів на деяких документах, також фірма не показала в розрахунках кошти на покриття інфляційних процесів. Відтак перемога дісталась Холдинговій компанії «Квадратний метр», яка під час аукціону знизила ціну із 49 до 41,2 млн грн.


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна