ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Червоноградські освітяни купили маски для вчителів з порушенням законодавства.

опубліковано : 17.12.2020

Фото: умовне


Червоноградський відділ освіти 14 грудня підписав договір на закупівлю масок на майже 158 тис. грн із порушенням законодавства.


Відділ освіти замовив 6,6 тисяч багаторазових масок по 25 грн кожна у приватного підприємця Григорія Мирона. Товар замовили за спеціальною спрощеною процедурою для подолання коронавірусної інфекції COVID-19. Це означає, що закупівлю провели за прямим договором, без проведення конкурсу. Проте багаторазові маски відсутні у переліку відповідної постанови Кабміну, яка регулює придбання товарів за даною спрощеною процедурою.


У цю постанову постійно вносили зміни через нові потреби та зміни процедур лікування – сьогодні це вже 12-та редакція постанови. Але багаторазові маски так і не включені у цей список. За спрощеною процедурою можна купувати лише хірургічні і повнолицьові маски. Оскільки сума закупівлі перевищує 50 тис. грн, то управління освіти мало б оголосити конкурсну допорогову закупівлю.


У липні та серпні Червоноградський відділ освіти вже замовляв у Григорія Мирона багаторазові маски за 24 грн одиниця. Але контракти були на 31 тис. грн та 45 тис. грн за процедурою звітування, а тому відбулись без порушень.


Як розповіла бухгалтер відділу освіти Юлія Щеглова в коментарі «Нашим грошам. Львів», багаторазові тканинні маски замовили для вчителів за кошти міста. Раніше маски замовляли меншими партіями, щоб протестувати чи будуть вони зручними у роботі і чи не викликатимуть алергії.


Щодо того, що багаторазові маски не входять до переліку товарів, які можна закуповувати за спеціальною спрощеною процедурою, то в управлінні про це не знали. А щодо доцільності проведення допорогової закупівлі відповіли, що «фізично не встигають її провести».


Про постачальника
Приватний підприємець Григорій Мирон прописаний в Херсоні. З початку 2020 року Мирон підписав 20 договорів з бюджетними замовниками на 581 тис. грн.


Наші Гроші. Львів


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна