ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
РОБОТА
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Львів з'єднають із Польщею залізничною колією зі швидкістю руху 250 км/год.
опубліковано : 23.02.2021

Міністерство інфраструктури дає старт проекту високошвидкісного залізничного сполучення в Україні. На початковому етапі він передбачатиме будівництво залізничної лінії зі швидкістю руху до 250 км/год та сучасної інфраструктури для обслуговування InterCity та контейнерних перевезень у напрямку ЄС.
Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час свого виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30 «Інфраструктура», 22 лютого.
«Європа визначила 2021-й рік роком залізниць. І ми також в тренді – вперше за 30 років 4 млрд грн з держбюджету підуть на те, що відчує кожен пасажир – 100 нових вагонів та електрифікацію. А головне – даємо старт проекту високошвидкісного залізничного сполучення. Нам потрібні швидкості 21 століття та інтеграція із залізницями країн ЄС, прискорення доставки вантажів та контейнерів», - наголосив Владислав Криклій.
Для реалізації майбутнього проекту були обрані наступні напрямки: Київ-Львів-держкордон, Київ-Одеса, Київ-Харків, Київ-Дніпро-Запоріжжя. «Перша залізнична лінія зі швидкістю руху до 250 км/год з’єднає державний кордон з Польщею та місто Львів (станція Скнилів) з можливістю продовження лінії до Києва і подальшою розбудовою по Транс’європейській транспортній мережі TENT-T. Проєкт передбачає будівництво інфраструктури для обслуговування поїздів типу InterCity та контейнерних перевезень у напрямку Європейського Союзу», - додав Владислав Криклій.
За його словами, держава має приділяти більше уваги будівництву нової інфраструктури не лише у дорожньому секторі, а й на залізниці, у портах, аеропортах і пошті.
Урядовий портал

Пошир для друзів!
ЦІКАВО :
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ