ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

ФОТО: У Червоноградському районі квітне популяція шафрану Гейфеля.

опубліковано : 02.04.2021


На Червоноградщині рясно квітне найпівнічніша в Україні популяція шафрану Гейфеля (Crocus heuffelianus), який занесено до Червоної Книги України.


Це єдине місце в Україні де шафран Гейфеля росте в воді, або дуже зволожений місцях. Ця особливість характерна для всієї північної популяції на Малому Поліссі. В Карпатах шафран Гейфеля росте в більш сухих умовах на схилах гір.


У 2017 році науковці Національного лісотехнічного університету України на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації розробили проект створення ботанічного заказника загальнодержавного значення "Малополіський шафран" загальною площею 624га.


Проектований заказник знаходиться в урочищі Чорний ліс Великомостівського лісництва ДП "Жовківське лісове господарство" на території Великомостівської територіальної громади, Червоноградського району, Львівської області.


Проект перебуває на стадії погодження. (Чекаємо на погодження ДП "Жовківське лісове господарство", Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства, Держлісагенства).


Після отримання вище вказаних погоджень, проект створення заказника разом з погодженнями буде відправлений в Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України для підготовки проекту Указу Президента України про створення заказника та буде надісланий в Кабмін та Офіс Президента України на погодження та підпис!


Окрім території Великомостівської громади, шафран Гейфеля ще росте в лісах на території Белзької, Добротвірської та Жовківської громад на Малому Поліссі на Львівщині, орієнтовно на площі біля 2000га.


Нижче фото шафрану Гейфеля в Чорному лісі!


Андрій Сенюк


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна