ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно чиновника Червоноградської міської ради.

опубліковано : 20.08.2021


Завдяки нещодавньому депутатському зверненню Юрія Камельчука, прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно чиновника Червоноградської міської ради Петра Павлюка. Кримінальне провадження відкрито стосовно численних порушень відділом капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради, зокрема, начальником відділу - Петром Степановичем Павлюком.


"Про безвідповідальність посадовця я уже розповідав у минулих випусках. Але тим, хто не слідкував за цією історією, все ж таки нагадаю, що кілька тижнів тому, я надіслав запит до прокуратури Львівської області, де повідомив про ряд виявлених порушень на будівництвах, замовником яких є Червоноградська міська рада. Дізнався про це мій помічник Валерій Давидюк. Він і моя команда регулярно інспектують критичні об’єкти інфраструктури 124-го округу.
Спортивний комплекс «Шахтар» належить саме до таких об’єктів. І не дарма, бо виявляється - на будівництві СК принципово не оформлюють найманих працівників. Відповідно, і не сплачують податки до державного бюджету. Численні листи і звернення будо направлено до правоохоронних органів і до підрядника будівництва. Але приватне підприємство «Спецбуд-Захід», яке займається реконструкцію комплексу, на зауваження просто не реагує. До того ж, цього тижня в мережі потрапив свіжий фото-звіт недореконструйованого спорткомплексу. На стінах - грибок і пліснява, а фарба осипається шматками.
Схожа ситуація на будівельному майданчику реконструкції дитячих ясел у селі Сілець і на будівельній площадці підвісного моста через річку Західний Буг.
Всі ці об’єкти реконструкції фінансує саме Червоноградська міська рада. В адміністрації мали б проконтролювати якість і швидкість викрнання робіт. Натомість, міський бюджет повністю оплатив іще не виконані роботи підрядника. А затвердив це рішення своїм підписом - керівник компетентного відділу Петро Павлюк.
Оскільки адекватної реакції місцевої влади на викладені факти я так і не дочекався, вирішив направити іще один депутатський запит. Цього разу до Червоноградської міської ради і Червоноградської окружної прокуратури, aби підозрюваного в розтратах міського бюджету Павлюка - врешті притягли до відповідальності. І таким чином добився того, щоб службове розслідування стосовно начальника відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради - все таки провели!
За фактами його порушень, міська рада наклала на Павлюка дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Але і цим він не відбувся. В Червоноградській окружній прокуратурі так само, зацікавились матеріалами справи і повідомили, що досудове розслідування у кримінальному провадженні триватиме і надалі.
Окрім того, в провадженні Червоноградський відділ поліції у Львівській області відкрив стосовно Петра Павлюка кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами. Правоохоронці підозрюють, що схему було реалізовано внаслідок змови з посадовими особами ТзОВ «Шлях» та посадовими особами ПП «Спецбуд-Захід».
До речі, саме ці компанії перемогли в тендерах на проведення реконструкції СК «Шахтар». Пізніше виявилось, що не він один є фігурантом кримінальних проваджень. У фактах зловживання посадовим становищем, про підозру повідомили і його колег. Справа стосується реконструкції підвісного мосту через річку Західний Буг у місті Червоноград
",

- звітує народний депутат Юрій Камельчук.Пошир для друзів!ЦІКАВО :
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна