ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

4-ті відкриті міські змагання з водного туризму -
“Кубок Західного Бугу — 2015”!

опубліковано : 11.11.2015

nadbugom.in.ua

07.11.2015р. відбулися 4-ті відкриті міські змагання з водного туризму - “Кубок Західного Бугу — 2015”!


Як порталу повідомив Червоноградський КСТ "За обрій" в цьому році намітився явний прогрес у підготовчих, спортивно-професійних, організаційних, фінансових та інформаційних аспектах проведення даного заходу.

Організація.
Нас стало більше і в спортивному середовищі клубу появилися перші паростки здорової конкуренції, що добре відображається як на тренувальному процесі, так і на процесі змагань. Завдяки старанням усіх відповідальних за інформаційне забезпечення даного заходу – про ці змагання взнало чимало спортивних туристів регіону, що дало певний результат у вигляді участі у змаганнях молоді з львівського туристичного клубу «Манівці». Також, як і завжди, цей захід не обійшовся без участі наших суперників і наставників – команди львівської ДСНС. Тому змагання вийшли насиченими і наповненими максимальною кількістю учасників у всіх класах суден.

Траса.
Максимально використали всі можливі засоби, щоб зробити трасу якомога цікавішою, судячи по відсутності зауважень збоку учасників – в нас це вийшло. Але ідей щодо подальшого вдосконалення траси ще чимало!

Суддівство.
В цілому ми справились, хоча питання якісного суддівства стоїть дуже гостро. Маємо надію в подальшому залучати більш якісні ресурси у цей аспект змагань.

Команда.
Є надзвичайно багато моментів для доопрацювання і постійної підтримки. Також стали більш явними напрямки щодо підвищення рівня як окремих спортсменів, так і екіпажів в цілому.

Завдання.
Вже починаємо готуватись до дуже відповідальних і непростих весняних стартів — Карпатського ралі на р.р. Свіча, Мізунка, Кубку Львівської області на р.Опір, та Чемпіонату України на р.Ч.Черемош. Завдання мінімум – 1 сходинка для екіпажу С-2 у всіх стартах, формування якісної 4-ки, за 2016 рік до осені – підготовка каякера і виступ повної команди (у всіх класах) на Кубку України на Південному Бузі в с.Сокілець з потраплянням в трійку призерів у командному заліку. Прагнемо - завдання реальне!


Вітаємо володарів 1-го місця у класі С-2 (катамаран 2-місний) – Зелінського Павла та Змия Богдана – в цьому класі традиційно найбільша конкуренція і найсильніші екіпажі.Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна