Червоноград

МІСЦЕ "ШАПКА"


Як подати рекламу.

опубліковано 16.06.2015

Можливо серед наших читачів є люди, які хотіли б розмістити свою рекламу на сайті nadbugom.in.ua

У цій статті-інструкції постараємось відповісти на всі часті питання.

Ви можете розмістити звичайний рекламний банер або ж анімований банер (240x120) на сайті nadbugom.in.ua.

При натисканні мишкою на банер, буде перекинуто на сторінку з детальною інформацією та фото вашого товару. Або ж Ви можливо маєте рекламну сторінку у соцмережах.
Розмір банера може бути любих інших розмірів.


Вартість розміщення банера:

місце "Шапка" (На самому верху сайта,над меню) - 670 грн (1 місяць), 1600 грн (3 місяці), 2900 грн (6 місяців).

місце №1 - 400 грн (1 місяць), 1000 грн (3 місяці), 1750 грн (6 місяців).

місце №2 та №3 - 260 грн (1 місяць), 550 грн (3 місяці), 1050 грн (6 місяців).

місце №4 - ... грн (1 місяць), ... грн (3 місяці), ... грн (6 місяців).


У мобільній версії сайта рекламні банери відображатимуться на головній сторінці та на сторінці новин з самого верху, що дуже ефективно.


БАНЕРНА РЕКЛАМА.

Банерна реклама на порталі "Над Бугом" - ефективний і дієвий спосіб повідомити про Ваші товари чи послуги великій аудиторії у Червонограді та районі.

Контент, який розміщений на порталі "Над Бугом" за місяць переглядає в середньому 30 000 унікальних відвідувачів. Портал має мобільну версію, тому Вашу рекламу будуть бачити й люди, що переглядають сайт з мобільних телефонів, що дуже ефективно.

Пролистайте сторінку вниз та вверх, і Ви побачите вільні місця, виділені для банерів. Місця пронумеровані, і Ви можете вибрати собі місце для реклами, яке Вам найбільше подобається (вартісь місця вказана вище). Кожен банер має по-своєму привабливе та інформаційне місце.


Додати свій банер на сайт "Над Бугом" надзвичайно просто:

1. Надішліть нам файл (графічне зображення, малюнок або флеш-об'єкт), який і буде Вашою рекламою, на admin@nadbugom.in.ua

2. Якщо нема самого файла-банера (реклами) - можливо, є зображення візитки, логотипу фірми тощо. Тоді ми зможемо дещо його переробити, щоб отримати так званий "рекламний банер".

Якщо зовсім нема ніяких зображень, але рекламу подати хочете, то ми можемо зробити для Вас дизайн банера. Вартість буде від 150 до 350 грн максимум. Залежить від дизайну банеру і анімації.


Можете вказати свій контактний номер телефону, адмін з Вами зв'яжеться і обсудить деталі розміщення та оплати.

РЕКЛАМНА СТАТТЯ.

Реклама може бути не лише у вигляді банера, а також як рекламна стаття - відвідувачі порталу "Над Бугом" стануть запорукою того, що інформацію про Вас та Вашу продукцію прочитає багато червоноградців.

1. Рекламну статтю (фото, текст) Ви можете подати свою (надсилаєте електронною поштою на admin@nadbugom.in.ua), а також можете домовитись, щоб ми її Вам написали.
Стаття буде розміщена в новинах і її розміщення буде вартувати 340 грн.

2. Вартість публікації для політичних партій, кандидатів та їх представників у передвиборний період обговорюється в індивідуальному порядку.


ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

З любими питаннями сміло пишіть на пошту admin@nadbugom.in.ua


сторінка : Головна


МІСЦЕ №1

ПОГОДА :


МИ В СОЦМЕРЕЖАХ:

МІСЦЕ №2

МІСЦЕ №3

НАЙКРАЩЕ В БЛОЗІ :