ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду: зарплати вчителів зростуть!
опубліковано : 23.12.2016

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду представив головні пріоритети Державного бюджету на 2017 рік, що був в середу прийнятий Верховною Радою.
"Середня заробітна плата педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів зросте майже на 50%. Зарплати зростуть в середньому щомісячно від 1672 до 2140 грн додатково до заробітної плати 2016 року. З першого дня це питання було пріоритетом роботи уряду", - наголосив Володимир Гройсман.
Також змінено формування заробітної плати для українських освітян, яку підняли на два тарифних розряди. Перший тарифний розряд також змінено з 1335 грн до 1600 грн.
Бюджетом також запланована зміна підходів до виплати академічних та соціальних стипендій студентам. Гройсман повідомив, що загалом уряд збільшив фінансування видатків на стипендії на 576 млн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА НАШОМУ ПОРТАЛІ : У всіх школах міста продовжили карантин. Скільки коштуватиме швидкісний "Інтерсіті+" до Перемишля та графік руху. У Верховній Раді скасували 2%-ний збір під час купівлі валюти у банках. Поляки скасували введення нових правил працевлаштування для іноземців. Будь позитивним! Не викидай батарейки в сміття, а віддай у пункт збору у своєму місті.
ЦІКАВО :
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
сторінка : Блог Червонограда | Головна



