ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Інспектори Червоноградського відділу поліції співпрацюють з навчальними закладами міста.

опубліковано : 11.12.2015

nadbugom.in.ua

фото:Червоноградський відділ поліції.


Інспектори Червоноградського відділу поліції постійно співпрацюють з навчальними закладами міста, проводячи з учнями різні профілактичні заходи, котрі присвячуються профілактиці злочинності серед неповнолітніх.

Як повідомив начальник Червоноградського ВП полковник поліції Володимир Калиш, в Червоноградському ВП затверджено графік зустрічей працівників міськвідділу з учнями загальноосвітніх навчальних закладів та їх батьками на 2015-2016 навчальні роки.

Так, 11 грудня 2015 року інспектором поліції Червоноградського ВП лейтенантом поліції Вікторією Кудряшовою було проведено зустріч з учнями 2 –А класу та педагогом Червоноградської загальноосвітньої школи №4 Світланою Максимук.

Інспектор розповіла учням про те, що являє собою поліцейський, яка його основна роль у суспільстві, які його основні завдання та обов’язки він виконує. Лейтенант поліції розповіла учням про правила дорожнього руху, про правила поведінки на вулицях, а також роздала пам’ятки дітям для батьків про те, як не стати об’єктом злочинних посягань.

В ході подальшої бесіди лейтенант поліції розповіла учням про відповідальність за скоєння злочинів та правопорушень, згубну шкоду на організм підлітка куріння та вживання алкоголю і наркотиків, а також відповіла на всі запитання поставлені школярами.

Про це повідомляє Відділ поліції Червонограду.ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

nadbugom.in.ua


сторінка : Блог Червонограда | Головна