ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Через нежить 9-річній дівчині зробили складну операцію на мозок.

опубліковано : 10.01.2022


Медики розповідають, що у Ані все почалося зі звичайної застуди. Спершу батьки лікували її вдома, та нежить не піддавалася і згодом перейшла у запалення слизової оболонки приносових пазух. Місяць лікування в амбулаторних умовах виявилося марним. Зрештою, до лікарів Першого територіального медичного об’єднання Львова дівчинка потрапила уже у вкрай складному стані: у неї постійно трималася висока температура, боліла голова, перестала працювати рука та частково ніжка.


"МРТ показує: гній дістався мозку. Діагноз - субдуральна емпієма над лівою півкулею головного мозку. Спеціалісти ЛОР-відділення швидко забирають гнійний вміст із пазух, але позитивний ефект тримається недовго. У Ані починаються судоми. Вона потрапляє у реанімацію", – зазначається у повідомленні лікарів.


Мультидисциплінарна команда спеціалістів у складі педіатрів, неврологів, реаніматологів, отоларингологів, хірургів та нейрохірургів одностайна: негайно потрібна надскладна операція. І це буде кілька етапів.


Оскільки провести втручання через маленький отвір стан Ані не дозволяв, першим етапом їй виконали декомпресійну трепанацію черепа. Дівчинці видалили досить велику частину кістки черепа та забрали зайву рідину. Далі кістку потрібно було повернути на місце, але виявилося – це неможливо: нагноєння спричинило набряк мозку, треба було чекати, доки той зійде. На цей час, аби зберегти кістку у стерильних умовах, хірурги розмістили її у передній черевній стінці дівчинки, попередньо сформувавши там "кишеньку".


Щойно набряк спав – кістку реімплантували на місце, виконавши пластику твердої мозкової оболонки.


Усі кілька етапів втручань минули успішно.


Нині здорова дівчинка Аня повертається додому. Каже, страшенно скучила за своїми домашніми улюбленцями, особливо за котиком Димком. Вона провела у лікарні місяць і за цей час, зізнається, стала дуже хороброю, бо навіть кров з пальчика здавати більше не боїться.


Перше територіальне медичне об’єднання Львова
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна