ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

ВІДЕО: У Червонограді відбувся показ фільму про воїна Дмитра Гудзика.

опубліковано : 27.01.2022


"Я горю, дистанціюватися не можу" – останні слова по рації «кіборга» Дмитра Гудзика перед загибеллю. У неділю, 23 січня, в Будинку воїна відбувся показ документальної стрічки про Героя.

У грудні 2014 року Дмитро Гудзик добровільно зголосився служити водієм-механіком плавучого бронетранспортера БТ-ЛБ, яким перевозив бійців і вантажі. Під час служби в 80 окремій аеромобільно-десантній бригаді, здійснив понад двадцять заходів в Донецький аеропорт - вивозив поранених і вбитих, завозив «кіборгам» продукти, воду, медикаменти.

В ніч на 20 січня 2015 року Дмитро виїхав з села Піски забирати поранених з аеропорту. На злітній смузі, якою їхав бронетранспортер, ворожий снаряд влучив у боєкомплект, почалась пожежа і у машині загинули п’ятеро українських бійців - Дмитро Ґудзик, Владислав Алексейчук, Олексій Марченко, Петро Савчук та Микола Самак.

Понад шість років над могилою Дмитра Ґудзика на Краснопільському кладовищі у Дніпрі була табличка «тимчасово невстановлений захисник України» - рідні Дмитра не впізнали тіло. У серпні 2021 року воїна перепоховали у рідному селі Ванові.

ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна