ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Українцям співпрацювати з компаніями із РФ та Білорусі дуже ризиковано.

опубліковано : 24.03.2022


Зовнішня торгівля є одним з найважливіших та прибуткових джерел наповнення бюджету українських компаній. Однак, у зв'язку із початком війни із РФ, співпраця з контрагентами РФ та Білорусі ризикована. Це пов’язано із застосуванням українських та міжнародних санкцій відносно Росії та Білорусі.


Компанія https://youcontrol.com.ua/articles/stop-russia+/, що розробляє сервіси на основі відкритих даних, надає можливість знайти дані, як українських компаній, так і іноземних. Це дасть змогу краще володіти інформацією про компанію, з якою хочете співпрацювати.


На даний момент, все зводиться до того, що компанії, які хочуть працювати і розвиватися, повинні відмовитися від будь-якої співпраці з підприємствами Росії та Білорусі, їхніми бенефіціарами та партнерами. Саме зараз. Ігнорування ситуації та продовження ділової взаємодії з окупантами сьогодні прирівнюється до співучасті у злочині.


Також додамо, що YouControl надаватиме безкоштовний доступ до своєї системи представникам територіальної оборони та волонтерам, щоб ті могли швидше знаходити підприємства, що працюють із харчуванням, засобами гігієни та медикаментами.


"Механізм санкцій розроблений таким чином, що заборони та обмеження автоматично застосовуються й до тих, хто співпрацює з підсанкційними компаніями. Таким чином, ці компанії: російські, білоруські та всі пов’язані з ними стають "токсичними".
У більшості випадків партнери, постачальники, клієнти компанії, яка потрапила під санкції, позбавляються можливості проводити з нею будь-які операції. Банки, які здійснюють фінансові операції, за допомогою сучасних аналітичних систем ефективно ідентифікують такі ризики та блокують або навіть заморожують фінансові активи. Це тягне за собою неминучу дестабілізацію такого ризикованого бізнесу.
Співпраця з будь-яким бізнесом цих країн означає непряму підтримку міжнародної агресії, оскільки військові витрати фінансуються за рахунок їхніх податків
",

- йдеться в повідомленні YouControl


Днями стало відомо, що від інвестицій, поставок та співробітництва з країною-агресором Росією відмовились німецький виробник запчастин для вантажівок, американський виробник ботоксу, Європейське космічне агентство.
Також безліч автомобільних та алкогольних брендів, енергетичні концерни та американські банки, спортивні асоціації та платіжні сервіси, виробники одягу та комп’ютерних ігор.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна