ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Вбудована індукційна плита: який посуд обрати.

опубліковано : 26.07.2022


Кухонна техніка повинна бути зручною в експлуатації. Домогосподарки Львова обирають вбудовані індукційні плити для приготування їжі. Електроніка виглядає стильно, а ще вона високоефективна, адже посуд нагрівається напряму. Каструлі та сковорідки повинні бути спеціальними, звичайні не підійдуть. Ми розповімо, яке кухонне приладдя обрати.Характеристики приладдя


Оскільки індукційна електроніка нагріває предмети, останні повинні бути намагніченими. Елементи виготовляють зі спеціальних матеріалів. Можна придбати посуд з алюмінію з напиленням, воно дозволяє використовувати каструлі на індукційних моделях. Характеристики кухонних елементів для таких плит:


1. Товсте дно. Завдяки цьому їжа розігріватиметься рівномірно. Обирайте кухонне приладдя з дном товщиною 4–6 мм.
2. Максимальна рівність. Якщо на нижній частині є западини чи бугорки, індукційна поверхня не працюватиме. Перевірте дно перед купівлею.
3. Об'єм. Посуд не повинен бути більшим за зону нагріву. Остання позначається квадратами на поверхні.


На посуді для індукційних поверхонь є спеціальні відмітки. На дні має бути позначка у формі спіралі. Якщо вона відсутня, не варто купувати приладдя.


Купуйте великі каструлі та сковорідки у випадку, коли вдома встановлена індукційна поверхня з функцією об'єднання зон. Такі моделі актуальні для великих сімей. Якщо вирішили подивитися вбудовані плити, варто в той самий час придбати посуд, щоб потім не шукати. Легко знайти не лише каструлі та сковорідки, але і турки для приготування смачної кави.


Скільки коштує приладдя та як його перевірити


Ціни начиння для індукційних поверхонь не відрізняються від звичайного. Алюмінієві моделі з магнітним напиленням можуть коштувати трохи дешевше. Перед придбанням посуду його необхідно перевірити. Це можна зробити вдома або у магазині. Основні способи:


1. Поставити на індукційну поверхню. Якщо каструля не підійде, техніка не почне працювати. Не викидайте одразу чеки після придбання, посуд можна легко повернути.
2. Використайте магніт. Перевіряйте, не виходячи з магазину. Притуліть магніт до дна, він повинен добре прилипнути. Якщо цього не відбувається, посуд не підходить для індукційної плити.


Краще перевіряти приладдя у магазині, адже не всі продавці доброчесні, деякі можуть не повернути кошти. Обирайте перевірені точки продажу.


Пам'ятайте, що якісний посуд не може коштувати надто дешево. Перевіряйте кожну деталь — дно, стінки, ручки. Останні повинні надійно кріпитися до ємності. Звертайте увагу, щоб не було сколів та подряпин на нижній частині.


Вбудовані індукційні плити — технологічні пристрої для будинку. Подивитися топові моделі можна в каталозі Алло, у магазині представлена техніка з різними функціями. Радимо обирати електроніку відомих брендів з широкими можливостями, вона набагато зручніша в експлуатації.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна