ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Готуйте улюблені гарячі напої з побутовою кавоваркою.

опубліковано : 04.08.2022


Кавоварка – один з невід'ємних атрибутів практично будь-якої сучасної кухні, особливо якщо люди починають ранок з чашки ароматної кави. Основною перевагою техніки є автоматичне приготування улюбленого напою. Вам не потрібно стояти біля плити з туркою і стежити, щоби нічого не підгоріло та не википіло. Все, що від вас потрібно - це залити воду, засипати трохи меленої кави і натиснути на кнопку "Пуск", а далі пристрій все зробить за вас.


У нас можна купити кавоварку через інтернет із швидкою доставкою в будь-який регіон України.


Як правильно вибрати кавоварку: поради та рекомендації


На ринку побутової техніки є величезний вибір кавоварок від знаменитих світових брендів і не дуже відомих молодих компаній. Між собою моделі відрізняються вартістю і зовнішнім виглядом, типом конструкції, принципом роботи та іншими особливостями.


На що варто звернути увагу при виборі побутової кавоварки:


• принцип роботи;
• функціональні можливості;
• тип керування.


За принципом роботи можна виділити всього 4 види пристроїв - крапельні, барові (ріжкові), капсульні та гейзерні.


Перший варіант - найдешевші моделі, які легко можна розрiзнити по великій скляній колбі спереду. Також є компактні рішення, де замість колби попереду стоять дві керамічні філіжанки. Такі прилади можуть готувати тільки каву «американо», а їх принцип роботи заснований на поступовому (по краплях) проходженні окропу через фільтр з меленою кавою.


Моделі з другої групи використовують тиск для приготування кави та інших напоїв. Вода проходить з тиском 3.5 або 15 бар, що дозволяє повністю розкрити смак та аромат напою. Такі пристрої ідеально підходять для приготування еспресо і можуть готувати капучино.


Капсульні кавоварки з'явилися на ринку відносно нещодавно. Вони мають компактні розміри і можуть мати яскравий сучасний дизайн. Принцип роботи дуже простий - в диспенсер необхідно вставити спеціальну капсулу, через яку проходитиме окріп, створюючи улюблений напій. Єдиний недолік таких моделей досить дорогі розхідники (капсули).


Гейзерні пристрої виконані у вигляді двох ємностей, з'єднаних між собою трубкою. У нижню частину заливається вода, а нагорі є резервуар для кави. Вода нагрівається і проходить багаторазово по трубці через заварку. Готовий напій осідає у верхній чаші. Процес приготування нагадує виверження невеликого гейзера, що і стало назвою для даного типу пристроїв.


Серед додаткових функцій, які можуть бути у кавоварок, варто відзначити налаштування міцності напою або кількості порцій, а також можливість окремо подати гарячу воду або спінити молоко.


За типом керування розрізняють пристрої з механічними кнопками/перемикачами та сенсорними панелями. Механіка вважається більш надійною, а сенсор більш практичним.


Правильно підібрана модель забезпечить швидке приготування улюбленого напою щоранку для всiх членiв сім'ї.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна