ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Все про морські перевезення.

опубліковано : 23.08.2022


Сучасна торгівля – це перевезення товарів між континентами та різними країнами. Ні для кого не секрет, що всі везуть з Китаю. Піднебесна - головний постачальник безлічі товарів для всього світу. Але підприємцю потрібно не тільки привезти товар в Україну, а й зробити це вигідно. Бо від цього напряму залежить прибуток бізнесу.


Сьогодні максимально вигідно перевозити вантаж морем. Розповідаємо про особливості, переваги та недоліки морської доставки.


Морські перевезення – що це?


Коли ми говоримо про транспортування морем, то маємо на увазі вантажоперевезення у контейнерах. Вони повністю герметичні, тому вантаж надійно захищений. В них можна транспортувати найрізноманітніший товар. 


Зручність цього способу полягає у великій місткості контейнерів. Застосовуються універсальні 20 та 40 футові контейнери з подальшим завантаженням на морське судно. Тільки уявіть – одне вантажне судно може перевезти 24 тис. контейнерів.


Переваги морського транспорту
Доставку морем зазвичай обирають для перевезення великих оптових партій товару. Чому?
Ось переваги:


• універсальність. Кількість товару, що можна перевезти на морському транспорті практично необмежена. Більш того, вага, об’єм, габарити вантажу теж необмежені. Тобто морем можна привезти все, що дозволяє українське законодавство. До прикладу, цей спосіб – єдиний варіант для транспортування нафтової платформи. Але зазвичай у більшості підприємців вантаж не такий специфічний.
• Менше обмежень. Те, що заборонене до авіаперевезення, можна доставити морем. Наприклад, рідини, масла. 
• Місткість. Одне судно може транспортувати десятки і сотні видів вантажу від різних замовників.
• Безпека. У контейнері вантаж знаходиться у повній безпеці. На нього не можуть вплинуть погодні умови, природні явища, а контейнер є додатковою упаковкою. 
• Простота процесу завантаження-розвантаження завдяки універсальному контейнеру забирає мінімум часу.
• Прогнозованість та гнучкість маршруту. Морські судна не «прив'язані» до доріг, на відміну від залізничного та автотранспорту.
• Дотримання термінів доставки. Дуже мала вірогідність, що морське перевезення буде скасоване, потому вантажі прибувають у встановлений термін.
• Вартість. Доставка вантажів з Китаю морем має відносно низькі тарифи, особливо в порівнянні з іншими видами транспорту, наприклад, авіаперевезенням. При чому, мова про великі відстані. Чому? Морські судна споживають менше палива. Тому вартість самої доставки можна суттєво знизити.


Недоліки морської доставки


Фактор часу. Морську доставку треба чекати, бо вона йде повільно і займає певний час. Зазвичай це 55-60 днів. Якщо підприємцю потрібно швидко доставити вантаж або перевезти щось, припустимо, зі швидкопсувних продуктів, то краще обрати інший вид доставки. Залежність від погодних умов. Шторм, зустрічний вітер, замерзання поверхні води, - все це може стати приводом для відхилення від графіку.


Пірати. На жаль, деякі маршрути перетинаються з місцями, де є пірати. Тож варто обов’язково застрахувати вантаж.  


Як вигідно переслати невеликі партії товарів?


Сьогодні дуже багато українських підприємців замовляють невеликі партії товару, тому що вкладати істотну суму у закупівлю ризиковано. Для їх перевезення не потрібно брати окремий контейнер. Справжня знахідка для підприємця – збірні вантажі. Також, їх називають консолідованими вантажами. Різні товари від різних замовників збираються в один контейнер. Тоді замовник оплачує тільки місце, що займає товар у контейнері.   


звернутися до компанія M3Cargo.  
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна