ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Вибираємо пральну машину.

опубліковано : 22.09.2022


Пральна машина - це техніка, без якої неможливо уявити наше сучасне життя. Завдяки пралці ми швидко й легко освіжаємо одяг і позбавляємося від набридливих плям. Вибираючи нову модель, слід враховувати наші потреби, а також питання, які будуть важливі для подальшого використання обладнання. В ідеалі пральна машина ціни має працювати швидко та тихо та оптимально використовувати енергію, воду та миючі засоби. Також важливі такі параметри, як кількість людей, які будуть нею користуватися, місце, яке ми маємо в своєму розпорядженні, і гроші, які ми можемо витратити на покупку. Вибір пральної машини, хоч і трудомісткий, не повинен бути складним. Якщо ви не знаєте, яку пральну машину купити, нижче наведено кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб вибрати пральну машину, яка ідеально підходить для вашого дому.


Добра пральна машина - мова йде, звичайно ж, про пральну машину-автомат - повинна, звичайно, бути функціональною, довговічною і економічною у використанні.


У кого є власні невеликі будиночки, то пральну машину, зазвичай, розміщують у підсобному приміщенні. Але її можна використовувати і на кухні. Так часто буває в квартирах, де маленька ванна кімната не може розмістити всієї необхідної техніки.


Навіть найменший візуальний акцент може вплинути на кінцевий вид всього інтер'єру. Пральна машина - пристрій досить великих габаритів - неправильно обрана може зруйнувати ваші плани на красиву квартиру. У такій ситуації до пристрою варто ставитися ще й як до прикраси, акценту, який підкреслить унікальність простору.


Щітковий чи інверторний двигун?


- Автоматичні пральні машини традиційно оснащувалися щітковими двигунами. Спеціальні компоненти, які називаються щітками, створюють тепло та шум, тершись об рухому частину двигуна. Тертя також спричиняє їх природний знос і потребує періодичної заміни. Щітки є не тільки найбільш аварійною частиною двигуна, але і витрачають енергію.

- Інверторні (безщіточні) двигуни засновані на іншому принципі - магніти використовуються для перетворення електричної енергії в механічну, тому вони працюють на основі магнітної індукції. За рахунок усунення швидкозношуваних і виходять з ладу щіток також усувається проблема тертя, а елементи інверторного двигуна не нагріваються під час роботи - вони більш довговічні і менш схильні до пошкоджень. Зайвого шуму також немає - безщіточні мотори тихі (це точно оцінять не тільки люди, які виховують маленьких дітей). Пральні машини з інверторним двигуном - це, перш за все, низьке енергоспоживання, підвищення енергоефективності та економічності обладнання, що в свою чергу економить електроенергію та гроші. Донедавна пристрої з інверторними двигунами були явно дорожчими, але зараз ви можете купити пральну машину з таким двигуном.ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна