ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як влаштуватися на роботу юристом: від резюме до співбесіди.

опубліковано : 25.10.2022


Після стрімкого скорочення попиту на юристів, який спостерігався під час пандемії, потреба у спеціалістах галузі правознавства знову почала зростати. Компанії відновлюють свою роботу, починають укладати нові договори, прагнуть діяти у правовому полі та бути захищеними при настанні непередбачених обставин.


Робота юристом передбачає наявність відповідної освіти та дозволяє гідно заробляти. Велика кількість наявних вакансій гарантує працевлаштування у більш перспективні організації, які пропонують вирішення цікавих задач. Далі розповімо, що робити для того, аби знайти роботу мрії.Крок №1. Правильно складаємо резюме


Щоб знайти гідну роботу, будь-який працівник повинен правильно себе презентувати. У зв’язку з цим рекомендуємо одразу обрати бажану посаду, яку ви хотіли б обіймати. Резюме має відображати бажання кандидата влаштуватися на конкретну роботу та готовність виконувати певні обсяги завдань, а не лише отримувати бажаний рівень доходу.


З огляду на обрану посаду потрібно вказати найважливіші навички та досвід, які допоможуть отримати роботу. Наприклад, наявність публікацій у тематичних виданнях далеко не в кожному випадку сприйматиметься як важливий фактор, який може вплинути на прийняття рішення щодо працевлаштування.


Якщо ви працювали юристом недовго, можна вказати інші посади, які ви колись обіймали. Проте варто акцентувати увагу на здобутті навичок, які є корисними у сфері права та юриспруденції. Тим, хто має достатньо великий досвід роботи юристом, варто продемонструвати свої найвизначніші досягнення, не забуваючи про конфіденційність даних.


Намагайтеся складати резюме мовою його читача. Подавайте інформацію стисло, таким чином, щоб загальний обсяг резюме становив 1–2 сторінки. Звертайте увагу на орфографію та пунктуацію. Наявність помилок може свідчити про недбалість, яку уважні юристи помітять одразу.


Крок №2. Готуйтеся до співбесіди


Впевненість – головна риса професійного юриста. Пам’ятайте, що співбесіда – це не сповідь, а лише спосіб перевірити вашу спроможність та готовність зайняти певну вакансію. Будьте готові розповісти про наявний досвід, вдалі та невдалі проєкти, а також висновки, які вдалося зробити за їх результатами. Уникайте звинувачень інших людей – колишнього працедавця, співробітників, суддів.


Перед співбесідою дізнайтеся більше про компанію, де плануєте працювати. Підготуйте відповідь на питання, чому саме ця вакансія юриста зацікавила вас найбільше. Це допоможе знайти спільну мову з рекрутером та майбутнім керівником та продемонструє ваш інтерес.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна