ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Банки змінили умови зняття готівки у банкоматах.

опубліковано : 17.12.1011


Найбільші українські банки з ініціативи НБУ запровадили банкоматний національний роумінг. Він передбачає відміну додаткових комісій на зняття готівки в банкоматах інших фінансових установ, а також встановлення єдиних розширених лімітів.


У Нацбанку зазначили, що нововведення запроваджено для того, щоб спростити доступ українців до своїх коштів. Тепер вони зможуть знімати гроші у банкоматах інших банків на таких самих умовах, як і у своєму власному — без комісії. Заступник голови НБУ Олексій Шабан повідомив, що головна ідея в тому, щоб фінустанови встановили для власників такі ж ліміти на зняття готівки, як для їхніх клієнтів. Названо конкретні суми.


«Ліміт може бути 10-20 тисяч. Ми вважаємо, що цієї суми достатньо не тільки, щоб задовольнити потреби, але і щоб сформувати певний запас готівки. Ми вже отримали від десяти банків-власників банкоматних мереж інформацію про те, що тарифи карт інших банків за видачу коштів скасовано. Тобто ти користуєшся цим банком» — сказав заступник Голови НБУ Олексій Шабан.

Нагадаємо, «ПриватБанк» встановив єдині ліміти отримання готівки в мережі банкоматів банку з карток «ПриватБанку» та інших українських банків на рівні 20 тисяч гривень.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна