ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як працює бездротовий датчик температури Z-Wave.

опубліковано : 28.12.2022


Створюючи комфортний мікроклімат у своєму житлі, можна встановити бездротовий датчик температури Z-Wave. Особливо актуальне його встановлення в домі, де проживають діти. Датчик є невід'ємною частиною розумного будинку.


Якісні бездротові датчики температури можна придбати на сайті компанії Z-Wave Україна:https://z-wave.com.ua/ua/g855113-umnye-datchiki. В інтернет-магазині реалізується сертифікована продукція з офіційною гарантією від найкращих виробників.


Переваги бездротового датчика температури Z-Wave


Значною перевагою бездротового датчика температури Z-Wave є простий спосіб монтажу та компактні розміри, завдяки чому пристрій можна встановити будь-де.


Значною перевагою бездротового датчика температури Z-Wave є простий спосіб монтажу та компактні розміри, завдяки чому пристрій можна встановити будь-де.


Особливості конструкції датчика температури


Конструкція датчика температури у вигляді компактного пристрою фіксується за допомогою двостороннього скотчу або шурупа. Його живлення відбуваються від батареї, термін роботи якої не менше ніж рік. Дані поступають на сенсор, звідки інформація про температуру та вологу в процентах передаються на центральний контролер.


Датчик можна поєднувати з системою вентиляції чи кондиціонування, термостатом або котлом. Контролювати його роботу можна, спостерігаючи за графіками зміни температури та вологи за певний проміжок часу та коригуючи їх за потреби.


Підключення датчика температури


Для встановлення датчика температури відбувається його підключення до джерела живлення. Бездротові пристрої працюють від батарейок. Синхронізація з контролером частіше відбувається в автоматичному режимі через 5 секунд після включення обладнання. Контролер переводять в режим підключення. Іноді часу треба більше для розпізнавання оснащення. Варто зважати на додану інструкцію.


Установка датчиків відбувається за допомогою двостороннього скотчу, витримуючи положення сервісних кнопок. В тестовому режимі відбувається налаштування пристрою, який сигналізує мерехтінням світлодіодів, відправляючи дані на контролер. Після чого датчик починає працювати у звичайному режимі.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна