ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Коли немає електроенергії Львівобленерго просить не залишати прилади ввімкненими в мережу.

опубліковано : 10.01.1023


Як пояснюють в енергокомпанії, подача електроенергії після відключення за графіком часто супроводжується різким одномоментним стрибком потужності споживання. Львівобленерго закликало не залишати прилади ввімкненими в мережу, коли немає електроенергії, бо при включенні це призводить до аварій і тривалої відсутності світла.


«Це пов’язано з тим, що у помешканнях залишились ввімкненими в електромережу пральні машини, котли, холодильники, освітлення, зарядні пристрої та інше. Наслідком такої ситуації є пошкодження запобіжників та іншого обладнання на підстанціях, що потребує повторного виїзду аварійної бригади та усунення несправності У результаті мешканці залишаються без електроенергії довше, ніж це би було по графіку», – зазначає Львівобленерго.


Тому просять усіх у час відсутності електроенергії вимикати прилади з розеток, аби запобігти аваріям в електромережах. Окрім цього, таким чином Ви збережете справність своїх електроприладів.


«Після того, як подачу електроенергії відновили, включайте електроживлення поступово — спочатку освітлення, потім прилади з невисокою потужністю. А пилососи, пральні машини, обігрівачі та інші потужні прилади краще взагалі не вмикати у першу годину після відновлення електропостачання», – закликали енергетики.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна