ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
РОБОТА
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Мешканців Львівщини просять не купатись у водоймах на Водохреща.
опубліковано : 17.01.2023

Мешканців Львівщини просять утриматися від купання у водоймах на Водохреща. Фахівці вкотре наголошують, що купання у холодній воді може бути корисним лише у випадку, якщо загартовуватися регулярно, інформують у Львівській міській раді. Водночас одноразове пірнання в ополонку без підготовки не оздоровить, а навпаки, може стати причиною проблем зі здоров’ям.
Очікувати, що разове купання в ополонці зробить вас здоровим раз і назавжди, не варто. Холодна вода насправді може бути корисною, але лише при систематичному загартовуванні, тобто при щоденному контакті з холодною водою. А починати загартовуватись краще поступово, у теплу пору року, повільно знижуючи температуру води, і тоді взимку можна зайти в ополонку без шкоди для здоров’я. Один із найпростіших варіантів, з яких можна розпочати загартовування водою у будь-яку пору року, це контрастний душ», – пояснюють в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.
Якщо все ж таки, хтось буде мати намір пірнути в ополонку, варто пам’ятати про основні заходи безпеки: мати з собою зручний одяг, щоб мати змогу швидко роздягнутися та одягнутися після купання. Перед купанням необхідно хоча б за годину добре поїсти, а вживання алкоголю категорично заборонено.
Перед тим, як зайти у воду, необхідно добре розігрітися: кілька хвилин бігу, сполоснути обличчя водою тощо, і до ополонки необхідно підходити в зручному взутті: черевики або вовняні шкарпетки, можуть бути спеціальні гумові тапочки, йти треба повільно та уважно. Занурюватись можна лише у спеціально обладнаних місцях біля берега та під наглядом рятувальників і медичних працівників. У воду варто занурюватись поступово, найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. У воді варто бути не більше 30 секунд. Вийшовши з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю.
ЦІКАВО :
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
сторінка : Блог Червонограда | Головна