ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Мешканців Львівщини просять не купатись у водоймах на Водохреща.

опубліковано : 17.01.2023


Мешканців Львівщини просять утриматися від купання у водоймах на Водохреща. Фахівці вкотре наголошують, що купання у холодній воді може бути корисним лише у випадку, якщо загартовуватися регулярно, інформують у Львівській міській раді.
Водночас одноразове пірнання в ополонку без підготовки не оздоровить, а навпаки, може стати причиною проблем зі здоров’ям.


Очікувати, що разове купання в ополонці зробить вас здоровим раз і назавжди, не варто. Холодна вода насправді може бути корисною, але лише при систематичному загартовуванні, тобто при щоденному контакті з холодною водою. А починати загартовуватись краще поступово, у теплу пору року, повільно знижуючи температуру води, і тоді взимку можна зайти в ополонку без шкоди для здоров’я. Один із найпростіших варіантів, з яких можна розпочати загартовування водою у будь-яку пору року, це контрастний душ», – пояснюють в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.


Якщо все ж таки, хтось буде мати намір пірнути в ополонку, варто пам’ятати про основні заходи безпеки: мати з собою зручний одяг, щоб мати змогу швидко роздягнутися та одягнутися після купання. Перед купанням необхідно хоча б за годину добре поїсти, а вживання алкоголю категорично заборонено.


Перед тим, як зайти у воду, необхідно добре розігрітися: кілька хвилин бігу, сполоснути обличчя водою тощо, і до ополонки необхідно підходити в зручному взутті: черевики або вовняні шкарпетки, можуть бути спеціальні гумові тапочки, йти треба повільно та уважно. Занурюватись можна лише у спеціально обладнаних місцях біля берега та під наглядом рятувальників і медичних працівників. У воду варто занурюватись поступово, найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. У воді варто бути не більше 30 секунд. Вийшовши з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна