ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Найпоширеніші несправності відеореєстраторів, які потребують ремонту.

опубліковано : 06.02.2023


Кожен третій водій купує відеореєстратор для своєї автівки. Відеозаписи використовують, як докази, якщо авто потрапило у ДТП, було викрадено чи пограбовано. Як будь-яка електроніка, пристрій для відеоспостереження інколи потребує якісного ремонту. Якщо він не реагує на натискання кнопок, зникло зображення чи на ньому з’явились смуги, радимо зробити ремонт автомобільного відеореєстратора у сервісному центрі Skeleton https://skeleton.ua/uk/.


Запчастини відеореєстраторів, які часто замінюють новими


Пристрої для відеоспостереження перестають працювати після пошкоджень, потрапляння води під корпус, використання у важких умовах. Серед послуг з ремонту відеореєстраторів найчастіше замовляють:


◾️ Заміну акумулятора. Електронна техніка зі слабкими та неякісними акумуляторами не вмикається після перегріву на сонці чи довгого перебування на холоді. Якщо це трапляється доволі часто, то вона перестане працювати зовсім. Перегрів призводить до «здуття» батареї, а переохолодження — до втрати акумульованого заряду. Через вплив холоду в акумуляторі знижується напруга, тому контролер блокує процес підзарядки.

◾️ Заміну шлейфів. Механічні пошкодження призводять до втрати з’єднання між внутрішніми компонентами. Зображення зникає, коли частково рветься шлейф або з’являються мікротріщини на електронній платі. Майстер з ремонту перепаює проблемні ділянки, відновлює шлейф та встановлює нові запчастини замість пошкоджених.

◾️ Ремонт адаптера живлення. Потрібен, коли відеореєстратор періодично вимикається чи спотворює зображення. У цьому випадку може бути слабкий контакт, проблеми в ланцюзі живлення чи несправність акумулятора.

◾️ Заміна роз’ємів, коли відеореєстратор не визначає флеш-карту. Якщо з’являються повідомлення, що відсутня флеш-карта чи її потрібно встановити, скоріш за все зламаний роз’єм для підключення. Окрім цього, потрібна чистка контактів та самого слоту. Якщо він у гарному стані, можливо неправильно відформатували карту пам’яті.

◾️ Заміна резонатора та мікросхем. Потрібні, коли неможливо налаштувати дату та час, не працює меню, зникають позначки на зображенні.


Проблеми з флеш-картами та акумуляторами — найпоширеніші серед усіх. Вони виникають у пристроях будь-якого класу. Деформований акумулятор пошкоджує запчастини, які знаходяться поряд. Якщо побачили здуття чи повідомлення, що пристрій не розпізнає батарею, не варто користуватися відеореєстратором, поки не зробите ремонт.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна