ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Проведення бенкетів у ресторані.

опубліковано : 13.02.2023


Проведення бенкетів у ресторані


Весілля, ювілей, хрещення малюка - події, які хочеться закарбувати в пам’яті назавжди. Організація свята потребує багато енергії та терпіння, особливо, коли приходить час складати меню.


Банкет - головний та незамінний елемент кожного свята.


Накривати столи вдома, стояти на кухні два дні поспіль, а потім ще день прибирати та мити посуд чи скористатися послугою оренда ресторану для банкету? Вибір за Вами, але якщо оберете ресторан, то зможете значно спростити собі підготовку до свята та збережете гарний настрій.


Переваги проведення банкету в ресторані


Провести банкет в ресторані краще, ніж готувати десяток страв вдома і це не тільки через економію часу, тут є безліч інших переваг:


◾️ Затишна атмосфера, яка дозволяє розслабитися кожному;
◾️ Смачні та різноманітні страви. Меню можна скласти таким чином, що ситі будуть всі: і любителі риби, і м’ясних страв, і ті, хто обожнює грибочки, і навіть вегетаріанці та ті хто слідкують за фігурою;
◾️ Приємне обслуговування;
◾️ Гнучкий ціновий діапазон. Ви можете оголосити свій бюджет і адміністратор запропонує відповідне меню для свята.


Але як вибрати ресторан для банкету?


Від різноманіття ресторанів Львова може голова піти обертом. Потрібно ідеально, щоб і красиво, і смачно, і сито, і цікаво…


Ресторан Park. Art of Rest - це смачні страви з-під ножа, красиве місце розташування в серця Львова, приємний та доброзичливий персонал! Крім того, тут можна орендувати банкетний зал по Ваших потребах, адже в ресторані їх аж чотири. Це однозначно, фаворит для проведення банкету.


Як влаштувати ідеальний банкет?


Навіть найочікуваніше свято може зіпсувати неналежна підготовка. Як не потрапити в таку халепу і організувати ідеальний банкет в ресторані? Ось кілька доречних порад.


1. Освітлення ресторану. Перед тим як орендувати банкетний зал в ресторані уважно придивіться як він виглядає при денному освітленні та при ввімкнених люстрах. Освітлення повинно відповідати атмосфері та тематиці Вашого свята.

2. Наявність парковки. Поцікавтеся в адміністратора чи передбачені для гостей парковочні місця, їх наявність - це збереження нервових клітини та гарного настрою Ваших гостей.

3. Сервірування. Зверніть увагу як офіціанти накривають на стіл. Все має бути естетично та органічно.

4. Поцікавтеся яку музику можуть запропонувати в ресторані. Хороша жива музика це звісно плюс, але якщо вона дійсно хороша.

5. Банкетне меню. Пункт, якому потрібно надати найбільше уваги. Прослідкуйте, щоб воно було максимально різноманітним та збалансованим. Зверніть увагу на напої, алкоголь має відповідати вподобанням гостей. Також не забудьте включити в перелік газировку, мінеральну воду та узвар.


Організувати банкет в ресторані завжди допоможуть адміністратори, розкажіть максимально про свої очікування та вподобання гостей, а люди з досвідом запропонують рішення. І не забувайте - головний елемент відмінного банкету - це чудовий настрій винуватців свята та гостей.


Бажаємо нехай кожне Ваше свято проходить весело та смачно!
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна