ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Гірник відсудив у ДП ''Львіввугілля'' 25 000 грн. через отриману на роботі хворобу.

опубліковано : 12.05.2023


Справа була оприлюднена чоловіком на початку травня. Працівник шахти Степан Сабат 19 років відпрацював у копальні шахти і отримав третю групу інвалідності. Він подав до Червоноградського суду, щоб підприємство виплатило йому 50 000 грн. компенсації.


Як повідомляється в рішенні Червоноградського суду, внаслідок захворювань, які виникли з причини тривалої роботи у шкідливих умовах праці, йому були заподіяні фізичні і душевні страждання, які виражаються у втраті працездатності та інвалідності, у нього з'явився кашель, він змушений постійно звертатись за медичною допомогою, стан його здоров'я став незадовільним.


Зазначається, що шахтар не може вести домашнього господарства, він змушений вести малорухомий спосіб життя. У діагнозі чоловіка зазначено, що в нього хронічне захворювання легень, отримане внаслідок тривалої роботи у вугільній промисловості. Фізичні навантаження йому протипоказані. Проте, адміністрація ДП «Львіввугілля» заявляє про відсутність підстав для стягнення з них моральної шкоди.


Суд постановив стягнути з ДП «Львіввугілля» на користь шахтаря 25 000 грн. моральної шкоди, спричиненої ушкодженням здоров'я при виконанні трудових обов'язків.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна