ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Купити золотий ланцюжок – зробити класну інвестицію в імідж.

опубліковано : 17.05.2023


Золото – це метал поза модою, поза трендами. Отже не дивно що золоті прикраси користуються попитом і пропулярність їх не зменшується.


Якщо ви в пошуках стильного аксесуару, експерти Злато радять купити золотий ланцюжок. Чому? Тому що це універсальна прикраса, носити яку можна соло чи в тандемі з додатковими елементами (кулоном, шармами). Також ланцюжки актуальні як для носіння на шиї, так і на зап’ясті і навіть на нозі.


Асортимент запропонованих моделей неймовірно широкий і різноманітний. Саме тому вибрати буде з чого незалежно від смакових уподобань покупця, його віку, статусу і фінансових рамок.


І для жінок і для чоловіків


Ювелірні бренди пропонують колекції для всіх отже купити золотий ланцюжок є можливість в серіях:


◾️ жіночих;

◾️ чоловічих;

◾️ дитячих.


Також популярністю користуються моделі унісекс (актуальні як в чоловічому так і жіночому арсеналі).


Чим ще відрізняються золоті ланцюжки? Багатьма параметрами. Так для виготовлення прикрас використовуються різні сплави і це дозволяє придбати аксесуар в голді червоному, білому, жовтому та навіть рожевому. Дуже стильно виглядають моделі міксовані (коли використовуються різні сплави). Також для розширення асортименту ювеліри використовують додаткові декоративні елементи такі як коштовні каміння, діамантове гранування і головне – різні типи плетіння. Так, саме завдяки плетінню можна максимально урізноманітнити асортимент, споживачам доступні рішення масивні і брутальні, легкі і ажурні, прості і лаконічні та дуже вишукані чи мега розкішні. Оцінити цей величезний модельний ряд дозволяють фото. Також треба ознайомитися з описом моделі де вказана вага виробу (від цього залежить ціна), тип плетіння. До речі складність виконання також впливає на вартість. Якщо це машинне плетіння – це середній або бюджетний сегмент. Якщо мова йде про ручну роботу - це вже високий ціновий сегмент, також доступні моделі преміальні. Вдрізняються золоті ланцюжки довжиною і застібкою.


Застібка має бути проста і зручна у використанні. При цьому замочок має гарантувати надійне закриття яке зводить до нуля ризик падіння аксесуару.


Золоті ланцюжки вважаються прекрасним придбанням причому купують їх як для власного ювелірного арсеналу, так і для подарунку. Причому такий презент актуальний і для жінки, для чоловіка і навіть для дитини.Так як моделей справді дуже багато, не кожен зможе розібратися в цьому різноманітті форм, довжин, відтінків, декорів, дизайнів. Але консультанти Zlato завжди готові допомогти корисними рекомендаціями. Адже не дивлячись на те що золото метал вічний, все рівно існують моделі трендові і ті які ризикують стати модними аутсайдерами Хоча, класний золотий ланцюжок завжди в тренді і завжди актуальний для будь-якого образу і в будь-якій ситуації.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна