ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Чи варто купувати зимову гуму в сезон?

опубліковано : 18.05.2023


Ціна є одним з головних факторів, що впливають на вибір зимових шин. Проте, як зазначається на сайті магазину https://koleso.ooo/ua/ , витрати на покупку можна зменшити, купуючи зимові шини в період найбільших знижок. Коли цей час? Скільки можна заощадити?


Заради власної безпеки літню гуму слід замінити на зимову, якщо на вулиці температура опускається нижче 7 градусів за Цельсієм. В таких умовах гума літніх шин втрачає свою еластичність, що погіршує ходові якості. Якщо випадає сніг, ситуація стає екстремальною, оскільки протектор літніх шин ніяк не пристосований до такої погоди.


Коли найвигідніше купувати зимову гуму?


Справжнім мисливцям за вигідною пропозицією варто задуматися про покупку зимових шин у міжсезоння, бажано відразу після його закінчення, тобто на початку календарної весни, впродовж усієї весни та на початку літа.


У цей час попит на зимову гуму різко падає, і багато рітейлерів хочуть спустошити свої склади та підготувати їх до майбутніх поставок літніх шин.


Це, природно, знижує ціни. Також є багато привабливих пропозицій з продажу нових зимових шин минулого року випуску.


Як купити дешеву і хорошу зимову гуму?


Водій повинен визначитись не лише на те, коли купувати зимову гуму, а насамперед, яку модель обрати. Ви повинні знайти баланс між ціною покупки та ходовими якостями. У цьому всьому вам радо підкажуть та допоможуть зробити вибір менеджери магазину https://koleso.ooo/ua/


Водіям, які шукають зимові шини з хорошим співвідношенням ціна-якість, варто звернути увагу в першу чергу на моделі бюджетного та середнього сегментів. Серед цікавих товарів даного класу варто відзначити такі, як:

- Dębica Frigo HP2,
- Hankook Winter i*cept RS2,
- Клебер Крисальп HP3.


Людям, які хочуть з одного боку знизити витрати на експлуатацію шин, а з іншого – забезпечити задовільний рівень безпеки протягом року, варто розглянути вибір всесезонних шин.


Шини цього типу забезпечують хороше зчеплення протягом усього року, але вони також мають свої обмеження, що робить їх найкращими для використання в менш складних міських умовах.

Серед кращих всесезонних шин слід відзначити наступні моделі:

- Continental AllSeasonContact,
- Goodyear Vector 4Seasons Gen-3,
- Michelin CrossClimate 2.


Відповідаючи на питання, коли купувати зимову гуму, варто звернути увагу на необхідність уникати рішень в останню хвилину.


Підсумувавши, можна сказати, що навесні у нас є шанс купити зимові шини за найвигіднішою ціною, тоді як на початку осені вибір найбільший, а ціни помірні.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна