ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

iPhone 11 все ще ідеальний вибір для покупки у 2023 році.

опубліковано : 21.06.2023


Важко повірити, що iPhone 11 більше 3 років. Чи варто купити айфон 11 , незважаючи на плин часу і прем'єру наступних трьох поколінь iPhone?


У Apple досить незвичний підхід до продажу смартфонів. У портфоліо компанії ми не знайдемо бюджетних або навіть дешевих моделей середнього рівня. Ми можемо вибирати тільки з дорогих або дуже дорогих флагманів, а також час від часу з’являються і дешевші моделі з сімейства SE, в яких використовуються компоненти iPhone старого покоління.


Через невелику кількість моделей на ринку і відсутність смартфонів з нижчих цінових сегментів гігант з Купертіно багато років тримає в продажу старі моделі.


На даний момент найстарішою, але в той же час не найдешевшою моделлю iPhone в портфоліо Apple є iPhone 11. Це найбільш продаваний смартфон, який з'явився за останні кілька років.


Цей смартфон дебютував на ринку у вересні 2019 року, і, незважаючи на більш ніж дворічний досвід роботи на ринку, його все ще дуже охоче купують споживачі з усього світу. У чому ж феномен цього пристрою і чи варто захоплюватися смартфоном двох поколінь після прем'єри iPhone 13?


Переваги iPhone 11


1. iPhone 11 має велику 6,1-дюймову панель, яка займає всю передню частину. Програми дуже добре адаптовані під такий розмір екрану.

2. iPhone 11 може відтворювати відео 17 годин поспіль.

3. iPhone 11 має Face ID та гарну камеру для відеодзвінків.

4. iPhone 11 має високу ступінь водонепроникності - IP68


Базова модель iPhone 11 2019 року ще раз доводить, що вона дуже добре витримує випробування часом. Якщо вам не обов’язково потрібен 5G (єдиний мінус), то цей гаджет є кращим вибором.


У соцмережах фани iPhone 11 повідомляють, що після більш ніж двох років і багатьох оновлень системи, смартфон все ще працює дуже добре. Смартфон неймовірно швидкий. Різниця в продуктивності відчувається лише при безпосередньому порівнянні з iPhone 13 - він трохи ефективніший.


Також потрібно підкреслити, що смартфон все ще отримує всі оновлення програмного забезпечення, але Apple повільно обмежує доступність нових функцій. Це результат того, що мова йде про модель, якій більше двох років. iPhone 11 не отримає систему сканування обличчя з маскою. Він також не отримає всі функції з iOS 16 і наступних версій у майбутньому, але це точно не ключовий аспект.


iPhone 11 все ще залишається чудовим смартфоном, яким варто зацікавитися. Даний пристрій як і раніше дуже актуальний і ціна впала до прийнятного рівня. Якщо вас не заперечує відсутність OLED-екрану та 5G, ви будете задоволені.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна