ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Android TV - що це таке і що він пропонує?

опубліковано : 26.08.2023


Android TV - що це? Коротше кажучи, це платформа, яка дозволяє запускати низку програм безпосередньо на телевізорі чи спеціальному пристрої. Це також найдешевший спосіб перетворити навіть старий телевізор на розумний.


Android TV — це програмне забезпечення, яке у вас напевно асоціюється з мобільними телефонами. Проте телевізорів з цією системою на ринку з'являється все більше і вони набирають популярність серед покупців. Величезний вибір таких телевізорів є на платформі https://comfy.ua/ua/flat-tvs/os_tv__android-tv/


Android TV - це система Smart TV, яка пропонує користувачам низку можливостей. Сам вихідний код не сильно відрізняється від операційної системи смартфонів, але його функції або інтерфейс зовсім інші.


На даний момент асортимент Android TV в магазинах побутової техніки дійсно широкий, а головне, асортимент постійно розширюється.


Які ж переваги Android TV? Перш за все, це дає доступ до величезної кількості додатків. Хоча кожен пристрій постачається з певною кількістю попередньо встановлених програм, Android TV дає нам набагато більше. Просто доступ до магазину Google Play дозволить завантажити масу додаткових програм, в тому числі і ігор. Ця база постійно оновлюється, тому час від часу з'являються нові, вдосконалені програми.

Це програмне забезпечення надає доступ до магазину програм, а також дозволяє відтворювати фільми, наприклад, із пропозиції Netflix, YouTube, Player.pl. За допомогою пульта дистанційного керування або геймпада ви можете завантажити будь-яку гру безкоштовно.Купуючи Android TV, слід враховувати кілька факторів:


 • діагональ екрану пристрою - великий телевізор в маленькій кімнаті може не підійти.
 • кількість роз'ємів HDMI
 • клас енергоспоживання
 • параметри дисплея

 • Протягом кількох останніх років ми помічаємо тенденцію, коли телевізори перестають використовуватися як приймачі для перегляду ТБ, а перетворюються на домашні розважальні центри.


  Тепер один пристрій, тобто сучасний телевізор, дозволяє переглядати традиційні телевізійні програми, а також використовувати сервіси VOD, платформу YouTube, переглядати Інтернет, переглядати фільми та фотографії із зовнішніх накопичувачів і навіть грати в ігри без доступу до консолі. За всім цим стоїть операційна система. Android TV вже багато років є лідером на телевізійному ринку.


  Початок для Android TV був непростим. Однак зараз це домінуюча платформа смарт-телебачення. Він використовується компаніями Sony і Philips, а також багатьма меншими виробниками, і, крім того, його можна знайти в кількох приставках.
  ЦІКАВО :

  МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


  сторінка : Блог Червонограда | Головна