ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Пенсійний фонд роз'яснив, чи зараховуватиметься шахтарям військова служба до пільгового стажу.

опубліковано : 05.09.2023


Люди, які працюють на шкідливому виробництві, за певних обставин мають право вийти на пенсію достроково. Зокрема, таке право є у шахтарів, якщо вони мають достатню кількість підземного стажу.


Шахтарю, який був мобілізований на військову службу в особливий період, період служби буде зараховано до шахтарського стажу, що дає право на пільгову пенсію. Це передбачено статтею 8 Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. При цьому період військової служби не повинен перевищувати тривалості пільгової роботи.


Період роботи на шахті протягом повного робочого дня в особливо шкідливих або особливо важких умовах підтверджується довідкою про пільговий характер роботи, яку видає підприємство. Також пільговий стаж може підтверджуватися за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Другий варіант застосовується, якщо підприємство розміщується на тимчасово окупованій території чи на території, де ведуться бойові дії.


pfu.gov.ua
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна