ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як працює програмний PPO і як його підключити.

опубліковано : 13.09.2023


Відстежувати всі платежі власники бізнесу тепер можуть через телефон за допомогою сервісу «Каса» від ПриватБанку. Ця опція безкоштовна й потребує лише заздалегідь підключеного еквайрингу. Функціонал програмного PPO в телефоні вразить кожного, а вигода від його встановлення очевидна. Як працює програмний PPO і що потрібно для його коректної роботи, розповімо далі.


Скільки коштує програмний PPO від ПриватБанку


Окремо ціна на програмний PPO не встановлена. Вартість за обслуговування онлайн-каси вже врахована в еквайринговій комісії. Саме тому, щоб підключити касовий апарат, потрібно виконати три умови:


 • підключити еквайринг — це може бути стаціонарний POS-термінал, QR-код, сервіс LiqPay, NFC-мітка чи мобільний додаток «Термінал»;
 • створити ключ SmartID та зареєструвати його в електронному кабінеті ДПС;
 • зареєструватися в сервісі «Каса» через додаток «Приват24 для бізнесу».

 • Для того щоб став доступним увесь функціонал сервісу, слід вказати інформацію про торгову точку. На етапі реєстрації також зазначається номер рахунку, призначений для прийому платежів — на нього автоматично буде зараховано всі кошти. Комісія за транзакції через онлайн-касу також не стягується, що є окремою перевагою.


  Підключити касовий апарат у телефоні


  На етапі реєстрації в особистому кабінеті сервісу «Каса» обов’язково використовується ключ SmartID. Він знадобиться і для подальшої авторизації. Функціонал касового апарата власник бізнесу має змогу налаштувати під власні потреби. Виділимо основні послуги, які стають доступними після підключення програмного PPO в телефоні:


 • Актуальний баланс — можна перевірити загальний стан рахунку або наявність готівки (розмінної монети) в касі. Якщо необхідно, можна внести готівкові кошти до балансу каси — ця опція також передбачена сервісом.
 • Формування чека продажу — через онлайн-касу можна додавати / видаляти товари й послуги, регулювати ціни, змінювати параметри товару, видаляти його.
 • Оплата — використовуючи програмний PPO, можна приймати оплату готівкою, карткою, за допомогою Apple Pay або Google Pay, через гаджети, що підтримують NFC-технологію. Спосіб оплати додатково фіксується сервісом.
 • Інкасація — реалізувати видачу готівкових коштів через касу легко: потрібно лише вказати суму та підтвердити інкасацію.

 • Це тільки кілька функцій, які демонструють, як працює програмний PPO в телефоні. Функціонал онлайн-каси охоплює всі мікропроцеси бізнесу. Завдяки цьому власникам бізнесу і його співробітникам не потрібне додаткове обладнання, а вся інформація відображається в актуальному статусі.


  Кому потрібен касовий апарат


  Згідно з чинним законодавством, встановлення касового апарата є обов’язковим для усіх ФОП 2–4 категорії спрощеного оподаткування. Отже, підключити програмний PPO буде актуальним для:


 • малого та середнього бізнесу;
 • власників точок роздрібної торгівлі;
 • власників кав’ярень, продуктових магазинів та інших точок торгової діяльності.

 • Підключення касового апарата від ПриватБанку дає змогу виконати одразу дві вимоги законодавства. Перша — фіскалізація чеків за готівковими та безготівковими операціями. Інформація за ними одразу буде передаватися в податкову службу і не доведеться звертатися до неї самостійно.


  Друга вимога: надання покупцям або отримувачам послуг фіскального чека одразу на місці розрахунку. Сервіс «Каса» передбачає простий інтерфейс з обширними можливостями для підприємців. Розібратися з тим, як працює програмний PPO, буде легко кожному.
  ЦІКАВО :

  МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


  сторінка : Блог Червонограда | Головна