ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Повірка КВП і встановлення нових приладів на підприємстві.

опубліковано : 15.11.2023


Жодне виробництво не працює без контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (КВПіА). Після монтажу вони потребують планової та контрольної перевірки. Якщо повірка підтвердить їхню несправність, то необхідно встановити нові прилади. В Україні ви можете купити контрольно-вимірювальні прилади та автоматику на сайті ТОВ «Спецавтоматика Україна» https://ukrspecavtomat.com.ua/uk/.


Які вибрати КВП і автоматику для підприємства


КВП і автоматика забезпечують безперебійну роботу промислового обладнання. Використовуються лише ті КВП, що відповідають технічним вимогам певної ділянки виробництва. Вони можуть бути призначені для вимірювань:Найчастіше на підприємствах встановлюють газові аналізатори, датчики рівня води та технічних рідин, прилади обліку, манометри, термометри тощо. Вони мають бути повіреними та справними. Законом заборонено користуватися приладами поза межами встановленого терміну. Також не дозволяється їх експлуатувати, якщо вони були пошкоджені або потребують позачергової перевірки.


Коли потрібно міняти КВП і автоматику


Як й будь-які прилади, КВП потребують обслуговування відповідно до технічної документації від виробника. Безпечніше проводити повірку приладів у той самий час, коли запланований капітальний ремонт виробничої лінії. Графік обслуговування КВП та звіти щодо їхньої роботи має затверджувати головний інженер підприємства. Під час експлуатації їхній технічний стан мають контролювати працівники та слюсарі. Якщо показники приладу не відповідають дійсним, його потрібно відремонтувати або замінити.


Як відбувається повірка КВП і автоматики на підприємстві


Зупиняти виробництво заради планової повірки приладів ніхто не буде. На деяких підприємствах одночасно використовується понад 100 контрольно-вимірювальних приладів. Здебільшого купують повірені манометри, термометри та інші прилади про запас. Їх вводять в експлуатацію, коли потрібно відремонтувати або здати на повірку ті, що наразі працюють на ділянці.


Чому на КВП неправильні показники


Пошкодження контрольно-вимірювальних приладів й автоматики призводить до зупинки обладнання та аварій на виробництві. Щоб цього не сталося, необхідно регулярно проводити інструктаж із техніки безпеки та дотримуватися технології виробництва. Саме через неузгодженість дій працівників і перенавантаження обладнання доводиться позапланово встановлювати нові КВП. Щоб не зазнати збитків через зупинку виробництва, вчасно перевіряйте прилади та купуйте КВП і автоматику від надійного постачальника — ТОВ «Спецавтоматика Україна».
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна