ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Львівщині боржникам почали вимикати світло.

опубліковано : 29.01.2024


Мешканцям Львівщини, які мають борги за світло, почали призупиняти подачу електроенергії.


«Нещодавно з ініціативи постачальника універсальних послуг (ТОВ «Львівенергозбут») енергетики скерували побутовим споживачам, які заборгували за електроенергію, офіційні повідомлення про відключення. А днями за поданням постачальної компанії «Львівобленерго» розпочало припиняти електроживлення боржникам», – йдеться у повідомленні.


На даний момент Кабмін зняв мораторій на відключення електропостачання українців на неокупованих територіях та на територіях, де немає активних бойових дій. Львівська область, як і більшість інших областей України, не підпадає під категорії фронтових територій. Тому уряд дозволив тут відключати населення через борги.


Енергетики наголошують, що в такому випадку відновлення подачі світла може бути тривалим, а також потребує додаткових фінансових витрат. Спершу боржнику потрібно погасити борг і наступного робочого дня після відключення звернутись до постачальника універсальних послуг (ТОВ «Львівенергозбут»), аби отримати рахунок на повторне підключення.


Подачу електроенергії планують відновлювати після сплати рахунку та погашення боргу протягом 3 робочих днів у містах та протягом 5 робочих днів у сільській місцевості, але чи так буде в реальності..


Аби не залишитись без світла, мешканців Львівщини закликають вчасно оплачувати платіжки, а якщо є заборгованість, терміново її погасити.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна