ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Незабаром школярі 8 та 9 класів розпочнуть вивчення нового предмета.

опубліковано : 25.03.2024


У 2025-2026 роках буде впроваджено в українську шкільну програму для 8 і 9 класів предмет "Підприємництво та фінансова грамотність" — Міністерство освіти і науки.

За словами голови Національного банку України Андрія Пишного, впровадження у шкільну програму предмета "Підприємництво та фінансова грамотність" це надзвичайно важливий і вагомий крок до розвитку фінансово здорового суспільства.

"Уже незабаром щорічно приблизно 800 тисяч учнів у всій Україні будуть навчатися зважено ухвалювати фінансові рішення, раціонально керувати грошима, заощаджувати, ефективно управляти своїми боргами, уникати шахрайства, ставити фінансові цілі та працювати для їхнього досягнення", — заявив Пишний.

Генеральний директор директорату шкільної освіти МОН Ігор Хворостяний зауважив, що Міністерство освіти і науки постійно підтримує ініціативи, спрямовані на підвищення фінансової грамотності дітей та молоді.

"Фінансова грамотність — це знання та уміння, без яких складно жити в сучасному світі. Ще донедавна цій темі не приділяли належної уваги в школах, давали фрагментарні знання. З початком реформи "Нова українська школа" ситуація змінюється. Фінансова грамотність є наскрізною лінією в навчанні вже з першого класу. Діти змалечку в ігровій формі вчаться планувати покупки, рахувати гроші, дізнаються, що їх можна збирати, тобто відкладати покупку на майбутнє, тощо", — заявив Хворостяний.

Він зазначив, що з 8 класу школи зможуть запровадити прицільний курс фінансової грамотності, який передбачає опанування складніших тем: взаємодію з банками, запуск бізнесу, цінні папери тощо.


Міністерство освіти і науки
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна