ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Бази відпочинку на Світязі надаватимуть прикордонникам списки відпочиваючих.

опубліковано : 03.04.2024


Власники баз відпочинку на Світязі зобов’язані подавати до прикордонного підрозділу списки осіб, які в них проживатимуть влітку. Про це повідомила начальниця Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен, перебуваючи із робочим візитом у Шацьку.


Вона зосередила увагу на порядку видачі дозволів на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт у п’ятикілометровій зоні від державного кордону, зміцненні державного кордону з білоруссю та будівництва фортифікаційних споруд, завершенні великого інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь» та подальшої передачі мережі у комунальну власність.


Щодо організації літнього сезону відпочинку на Світязі, то Ольга Черен повідомила: власники баз відпочинку зобов’язані будуть подавати до прикордонного підрозділу списки осіб, які в них проживатимуть. Також без перепусток неможливо буде замовити туристичні екскурсії прикордонними територіями.


konkurent.ua
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна