ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Купівля телевізора - на що звернути увагу?

опубліковано : 11.04.2024


Придбати телевізор – справа непроста, тому що кожен виробник пропонує кілька серій з різною технічною просунутістю.

У кожному з них також є багато моделей, які не завжди відрізняються лише діагоналлю екрану.


Все це не полегшує вибір, тож який телевізор купити?
Перш за все, параметри та функції підбираються під наші вподобання та розмір гаманця.


Зараз останнім трендом є телевізори з великими екранами до 75 дюймів і в першу чергу роздільною здатністю 4K Ultra HD, включаючи висококласні дисплеї QLED, NanoCell і OLED.
Усі вони доступні в https://comfy.ua/ua/zaporizhzhya/flat-tvs/ за надзвичайно привабливими цінами.


Варто підкреслити, що розширюється пропозиція телевізорів топ-полиці, тобто 8K Ultra HD - чудово оснащених і з найкращою наразі якістю зображення.


Який телевізор варто купити – з дисплеєм QLED, NanoCell чи OLED?


Якщо ви не знаєте, який телевізор купити з найкращою якістю зображення, яке збагатить ефект HDR чудовими кольорами, близькими до природних (як їх бачить людське око), виберіть модель із найкращою якістю LCD QLED, LCD NanoCell та OLED дисплей. Розширений діапазон кольорів у РК-дисплеях QLED і NanoCell LED LCD досягається за допомогою нанокристалів .


У QLED-телевізорах, як і в звичайному LED-телевізорі, джерелом світла є світлодіоди, але замість білих – сині. Окремий шар фольги містить суміш квантових точок, які випромінюють зелене та червоне світло при освітленні синім світлом. Джерело світла, збагачене квантовими точками, призводить до того, що отримане зображення містить набагато ширший діапазон кольорів. Зверніть також увагу на краще відтворення червоних і зелених кольорів.


У дисплеях NanoCell завдання нанокристалів полягає в фільтрації основних кольорів R (червоний), G (зелений), B (синій). Наприклад, зелений колір на екранах звичайних телевізорів може містити домішки інших кольорів, через що він тьмяніє і набуває жовтуватих або бірюзових відтінків. В результаті колірної фільтрації виходять чисті R, G, B кольори, що робить їх яскравими і насиченими.


Третій тип дисплеїв - OLED-телевізор, в ньому також використовуються органічні світлодіоди, виготовлені з органічних сполук - світловипромінюючих полімерних напівпровідників. Джерелом зображення є самі світлодіоди. OLED-дисплеї не потребують рідкокристалічного шару та підсвічування. Перевага OLED-зображення перед РК-дисплеєм полягає у значно вищому рівні чорного та нескінченній контрастності, оскільки кожен піксель зображення можна вимкнути. Час відгуку OLED-матриці набагато менше, ніж у LCD. Ви можете дивитися на екран під будь-яким кутом, і контрастність не погіршується. Обмеженням є значно нижча яскравість зображення в режимі HDR, через що рекомендується переглядати фільми в затемненій кімнаті. Найбільш небезпечним для OLED-дисплеїв є спалювання пікселів. Це постійний слід, коли те саме зображення відображається протягом тривалого часу, наприклад, логотип телевізійної станції, але існують системи, які зменшують цю проблему.


Що ще варто пам'ятати?


При покупці телевізора важлива і його ціна. Вартість цього типу пристроїв значно знизилася і тепер кращі моделі можна знайти за 15000-28000 грн.

Деякі з них оснащені додатковими зручностями, такими як:


Однак вам слід ретельно обдумати, чи будете ви ними користуватися, оскільки багато користувачів обмежені основними функціями.

При виборі телевізора для геймерів варто враховувати дещо інші параметри, про які ви можете прочитати в статті TV для PS4.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна