ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Признаки розбалуваної дитини. Дієві поради батькам.

опубліковано : 13.12.2015

Розпещений малюк - це справжній головний біль для батьків. Постійно домагаючись свого, він починає вважати себе головною людиною на світі.

Розпещеність може додати безліч неприємних моментів дитині, що вже виросла.

Ознаки розпещеності дитини:

1. Моє і тільки моє! Ділитися ні з ким не буду! Розпещеним дітям все купується і дається по-першому їх хотінню. Усі солодощі, іграшки ваша увага - недивно, що вони відмовляються ділитися з однолітками і дорослими.

2. Вередун в їжі. Немає нічого страшного в тому, щоб готувати спеціальні блюда для дитини з особливими дієтичними потребами. Але якщо здоровий малюк наполягає на індивідуальному меню кожен вечір, це може бути ознакою розпещеності.

3. Істерики. Напади спонтанної істерики, відносно нормальне явище у дітей у віці трьох-чотирьох років. У дітей дошкільного віку напади спонтанної істерики - спосіб маніпуляцій.

4. Не розуміє слово "ні" і не "можна". Розпещеним дітям складно зрозуміти, що вони можуть щось не отримати. Мимовільність бажань простима зовсім маленьким дітям, а ось 4-6-річним малюкам вона не властива. Вередлива дитина будь-яка відмова супроводжує гучними риданнями, сприймаючи його як кінець світу.

5. Не допомагає батькам. Абсолютно нормально допомагати прибирати іграшки, речі, дитині до трьох років. Але коли ви продовжуєте це робити далі, то у дитини складається враження, що так і потрібно, і що це триватиме вечно.

6. Не відповідає за свої вчинки. Що б не зробив малюк, улюблена мама, добрий тато і його бабуся з дідусем, відразу ж "ліквідовують" будь-які наслідки. Стукнув сусідську дівчинку? Так вона сама винна. У таких тепличних умовах діти ростуть, але не дорослішають

7. Грубіянить дорослим. Звичка отримувати бажане призводить до того, що дитина починає відноситися занадто вимогливою до батьків. Навіщо бути ввічливим з тими, хто виконує усі його вимоги? Неповага до мами часто переходить до загального хамства.

8. Вганяє батьків у фарбу. Розпещена дитина вважає себе центром галактики. Щоб притягнути увагу, дитина може кричати, перебивати дорослих, влаштовувати істерики при великій кількості людей. Невміння поводитися в громадських місцях, іноді стає справжньою проблемою, яку, унаслідок вседозволеності, складно виправити.

Поради батькам:

1. Спокій, тільки спокій. Пам'ятайте, що єдиний спосіб контролювати ситуацію - зберігати спокій. Крики не змусять малюка послухатися вас. Ігноруйте його поведінку: "Я поговорю з тобою пізніше, коли ти трохи заспокоїшся".

2. Навчіться говорити "ні" і не "можна". Для багатьох дорослих відмовити улюбленому малюкові частенько стає дуже складним рішенням. Тому розпещена дитина сприймає батьків як ходячі гаманці, отримуючи щодня різні гостинці. Замість чергової (сотою по рахунку) іграшки приділяйте йому більше часу: читайте, гуляйте, грайте разом.

3. Перевиховання. Як тільки ви почали розуміти, що малюк плаче і кричить, щоб дістати потрібну річ, негайно ж зупиняйте маленького маніпулятора. Не потурайте йому, виконуючи будь-яке бажання, в надії припинити істерики і ниття.

4. Нове слово в словнику малюка - обов'язок. Поясніть дитині, як втомлюються мама і тато на роботі, готують їсти йому, перуть і прибирають. Попросіть малюка допомогти вам. І першим його обов'язком буде - повернення усіх розкиданих іграшок на місце.
ЦІКАВО :

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

nadbugom.in.ua


сторінка : Блог Червонограда | Головна