ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Камельчук: На засіданні ПАРЄ підтримали резолюцію про обмін військовополоненими.
опубліковано : 27.05.2025

Юрій Камельчук:
Я мав честь бути присутнім на засіданні Комітету з політичних питань та демократії Парламентської асамблеї Ради Європи, що відбулося в Греції. Під час цього засідання ми розглянули надзвичайно важливий проєкт резолюції — “Підтримка політичних переговорів для забезпечення обміну та звільнення військовополонених”.
Резолюцію було підтримано абсолютною більшістю голосів, без жодного заперечення. Це засвідчує високий рівень згуртованості серед парламентарів Ради Європи в питанні підтримки України.
У документі чітко зазначено, що політичні переговори можливі лише за умови повного виведення російських військ з території України, з обов’язковою повагою до нашої незалежності, суверенітету та територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів.
Також у резолюції наголошується на таких важливих моментах:
- Росія несе повну відповідальність за системні воєнні злочини, зокрема за тортури, зґвалтування, вбивства та нелюдські умови утримання українських військовополонених.
- 95% звільнених українських військових повідомили про тортури або жорстоке поводження.
- Росія досі не допустила Міжнародний Комітет Червоного Хреста до більшості місць утримання, не створила змішану медичну комісію та інформаційне бюро, як цього вимагає Женевська конвенція.
- На відміну від цього, Україна забезпечує доступ міжнародних організацій до місць утримання полонених, а випадки порушень з нашого боку підлягають розслідуванню.
Документ також підкреслює:
- Необхідність термінового політичного втручання, незалежно від того, на якому етапі знаходяться мирні переговори.
- Підтримку формули “всіх на всіх”, яку просуває Україна для обміну полоненими.
- Заклик до третіх країн, таких як Туреччина та Об’єднані Арабські Емірати, продовжувати сприяти процесу обміну.
- Пропозицію створити постійний міжнародний механізм обміну полоненими за участі нейтральної держави або під координацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста.
Це рішення дає нам не лише політичну, але й моральну підтримку. Я вірю, що подібні ініціативи наближають день, коли всі наші захисники повернуться додому.
ЦІКАВО :
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
сторінка : Блог Червонограда | Головна