ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як проходитиме останній дзвоник 2025 для школярів.

опубліковано : 29.05.2025


У 2025 році проведення останнього дзвоника в українських школах відбуватиметься у різних форматах, зважаючи на поточну безпекову ситуацію. У регіонах, що знаходяться неподалік зони бойових дій, перевага надається онлайн-формату. Водночас у відносно безпечних областях можливе проведення традиційних урочистостей у шкільних дворах. Головною умовою залишається безпека школярів, інформує nadbugom.in.ua

Як повідомляється в офіційних документах, підходи до організації святкових заходів в окремих регіонах різняться: там, де ситуація стабільна, школи мають змогу провести урочисті лінійки офлайн. Натомість у прифронтових районах шкільні свята заплановані в онлайн-режимі.

Відповідно до урядової постанови №841, навчальний рік 2024–2025 завершиться 30 червня. Водночас кожен заклад освіти має право самостійно визначити дату завершення навчального процесу, а також формат проведення останнього дзвоника. У пріоритеті – дотримання заходів безпеки.

У школах, що розташовані у тилових регіонах, де немає постійної загрози обстрілів, святкові заходи можуть проходити у звичному режимі. Для навчальних закладів у районах, які зазнають регулярних атак, актуальним залишається дистанційний формат святкування.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий підкреслив, що рішення про формат святкування ухвалюється на місцях – закладом освіти або відповідними місцевими органами. Але найголовніше – забезпечити безпеку всіх учасників заходів.

"Якщо школа знаходиться у достатньо безпечному регіоні та має облаштоване укриття, то ми можемо дозволити проведення свята на відкритому повітрі, як це було раніше. Головне – мати можливість швидко реагувати у разі повітряної тривоги", – зазначив Лісовий.




ЦІКАВО :





МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна