ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як українці зможуть заробляти на власних генераторах.

опубліковано : 10.11.2025



Генератор зв’язку: як українці можуть заробляти на власних генераторах

Міністерство цифрової трансформації України запустило новий проєкт під назвою «Генератор зв’язку», який дозволить власникам потужних генераторів не лише допомогти країні під час блекаутів, а й отримувати реальну грошову винагороду.

Як це працює?

Ідея проста: якщо у вас є генератор потужністю від 7,2 кВт, ви можете приєднатися до мережі, яка підтримує зв’язок у критичних ситуаціях — коли світла немає, а мобільний сигнал ще потрібен.

«Ми об’єднуємо власників генераторів, щоб забезпечити безперервний зв’язок навіть тоді, коли енергосистема дає збій», — пояснюють у Мінцифри.

Учасники проєкту допомагають утримувати роботу базових станцій зв’язку, щоб українці могли:

Скільки можна заробити?

Розмір компенсації залежить від спожитої електроенергії, але в середньому становить:

Генератор обслуговує і заправляє власник самостійно. Витрати на пальне в компенсацію не входять.

Хто може долучитися?

Проєкт відкритий для:

Фізичним особам потрібно лише укласти договір з оператором мобільного зв’язку. Податки сплачує оператор.

ФОП та юрособи мають додатково мати один із КВЕДів: 33.14, 43.21 або 77.39, а також самостійно вести обслуговування обладнання.

Чому це важливо?

Після масованих ракетних атак на енергетичну інфраструктуру російська армія намагається вивести з ладу і об’єкти генерації, і мережі передачі. Тож стабільність зв’язку — питання національної безпеки.

Українців просять економити електроенергію, особливо у пікові години — з 8:00 до 11:00 та з 16:00 до 20:00.

Проєкт «Генератор зв’язку» — це шанс не лише допомогти країні тримати зв’язок, а й зробити свій генератор джерелом додаткового доходу.





ЦІКАВО :





МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна