ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як питна вода впливає на ваше тіло?

опубліковано : 15.10.2021


Вода бере участь у всіх важливих процесах в організмі людини, сприяє травленню ферментів, клітинному подиху і запобігає багатьом захворюванням. Її неоціненний вплив на функціонування організму оцінили ще в давнину. Вживання потрібної кількості води покращує пам'ять і концентрацію, а також підтримує процес спалювання жиру. Також важливо, щоб вода покращувала стан шкіри та забезпечувала адекватний рівень її зволоження.


Вплив води на організм людини


Ні для кого не секрет, що вода позитивно впливає на функціонування людського організму. Правильна кількість води запобігає захворюванням сечовидільної системи, а також полегшує багато недуг, включаючи здуття живота і виразку шлунка. Крім того, вода може бути знахідкою для людей, які ведуть стресовий спосіб життя. Інші переваги питної води включають:


◾️ очищення організму від шлаків;
◾️ підтримує обмін речовин і зменшує жирові відкладення;
◾️ запобігає запори, метеоризм і болі в животі;
◾️ регулювання температури тіла;
◾️ усунення почуття втоми;
◾️ підвищення фізичної витривалості;
◾️ поліпшення стану шкіри.


Потреба у воді - скільки води повинен пити кожна людина в день?


Кількість води, яку повинна випивати кожна людина - справа індивідуальна і залежить від: способу життя, погодних умов і стану здоров'я. Фахівці вказують, що вага тіла також має велике значення при визначенні добової потреби у воді. Доросла людина виділяє близько 2,5 літрів води в день разом з потом, сечею через шкіру, травну систему і легені. Щоб заповнити втрати, потрібно випивати потрібну кількість води, яке можна розрахувати за простою формулою: 1,5 літра плюс 0,05 літра на кожен кілограм маси тіла понад 20 кг.


Доставка води Біла Церква допоможе вам з проблемою відсутності води. Вам більше не потрібно хвилюватися, що ви забули купити воду. Вона завжди буде під рукою.


Кому рекомендується пити багато води?


Кожен, хто худне повинен не забувати пити багато води. Редукційна дієта зазвичай багата клітковиною, завдяки чому ви довше відчуваєте ситість. Слід пам'ятати, що клітковина виконує свої функції тільки тоді, коли в організм одночасно надходить достатня кількість води.


Найбільше води слід пити спортсменам і людям, що працюють при високих температурах. Люди, які працюють фізично або займаються спортом, повинні випивати до 5 літрів води в день. Також слід подбати про регулярне зволоження тіла влітку, тому що високі температури сприяють втраті води, що може мати серйозні наслідки для здоров'я. Важливо відзначити, що велика кількість води також слід пити людям, які борються з підвищеною температурою тіла, діареєю і блювотою.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна