ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Мед з куркумою - потужний антибіотик.

опубліковано : 08.11.2021


Куркума є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі і має надзвичайні кулінарні та лікувальні властивості. Вона використовується в індійській і китайській медицині протягом тривалого періоду часу. Ці прянощі мають унікальний аромат і темно-жовтий колір.


Люди використовували куркуму в якості потужного природного засобу для вирішення цілої низки проблем зі здоров’ям, таких як проблеми з диханням, захворюванням печінки, проблеми зі шкірою, розтягування м’язів, порізи і рани, а також проблеми зі шлунком.


Куркумін, активний інгредієнт в куркумі, має протизапальні, антиоксидантні і антимікробні властивості, які роблять його ідеальним природним рішенням проти мікробів, для лікування гастритів, виразкової хвороби шлунка.


Дослідження показують, що ця життєвоважлива речовина робить позитивний вплив на ДНК, виживаність клітин і на молекули запалення. Він також здатний знижувати симптоми остеоартриту; це може бути досягнуто шляхом прийому 200 мг куркуми на щоденній основі. Турмерон – ще один інгредієнт в куркумі, і він відомий як біоактивний елемент, який має здатність покращувати функцію мозку і лікувати хворобу Альцгеймера, відновлюючи клітини в мозку.


Як зробити природний антибіотик з куркумою


-1 ст.л. куркуми
-100 г органічного меду


Як приготувати


Помістіть інгредієнти в скляну банку і добре перемішайте.


Якщо у вас грип, приймайте по пів-ложки антибіотика щогодини. На наступний день візьміть ту ж дозу, але кожні 2 години. На третій день приймайте ту ж дозу три рази в день. Перед тим, як проковтнути суміш, переконайтеся, що ви розплавили її в роті. Не соромтеся додавати його в щоденну чашку чаю або молока.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна