ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як вірно вибрати золотий браслет?

опубліковано : 13.02.2023


Дорогоцінності ніколи не виходять із моди. І навіть якщо з’являються нові тренди прикраси завжди залишаються актуальними. Стильні та оригінальні аксесуари чудово доповнюють образ, підкреслюють індивідуальність та характер.

Самими популярними та бажаними були і залишаються золоті браслети https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/brasletu/f/vyd_metalu-zoloto/. Ці коштовності здатні непримітно доповнити лук чи створити розкішний акцент в образі. На думку стилістів Укрзолото в скарбничці кожної красуні обов’язково повинен біти хоч один браслет. Примітно, що ці коштовності із задоволенням носять також і чоловіки.


Як установити параметри прикраси


Золотий браслет на руку – це особливий виріб, який здатний привернути увагу до кисті, підкреслити її ніжність або навпаки силу. Однак, щоб поставлена ціль була досягнута варто грамотно підібрати розмір коштовності. Правильно вибрані параметри забезпечують комфортне носіння – браслет не повинен занадто звисати чи впинатися в шкіру.


Визначити розмір браслету зовсім нескладно. Для цього слід замірити об’єм кисті та до отриманих даних прибавити 1 сантиметр.


Для швидкого вибору браслету стилісти радять:


◾️ Визначити розмір прикраси за формулою. Разом з тим встановити вагу дорогоцінності. Доречно, що на худорлявій руці досить грубо виглядає занадто масивна коштовність, а на масивній безглуздо виглядає тендітний тоненький браслет.

◾️ Встановити тип плетіння. Самими популярними є Бісмарк, у якого є велика кількість різновидностей. Пітон, фараон, струмочок, троянда, візантійське мають свої особливості.

◾️ Вибрати колір золота. На віртуальній вітрині можна придбати браслети із рожевого, червоного, жовтого, білого та комбінованого золота. Якщо прикраса обирається з ціллю доповнити ансамбль, то тип металу повинен відповідати матеріалу інших предметів.

◾️ Звернути увагу на замок. Вибір замка для браслета залежить виключно від особистих вподобань. Шпрінглений, карабін, пряжка, скоба, кліпса, коробочка відповідають встановленим нормам та забезпечують збереження дорогоцінності.


На віртуальній вітрині ювелірного салону представлений великий асортимент сучасних та класичних золотих браслетів для жінок, чоловіків та дітей. Купити можна просту, лаконічну модель чи замовити дорогоцінність з інструкцією чи емаллю. Стилісти ukrzoloto радять обдумано робити свій вибір, адже коштовності можна носити багато років підряд, радіючи їх чарівній красі.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна