ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Чи потрібен дитині самокат і як його вибрати.

опубліковано : 23.02.2023


Дехто з батьків вважає, що в епоху електронних гаджетів змусити дітей вийти на подвір’я неможливо. Насправді ж діти полюбляють активно проводити час на свіжому повітрі. Тільки для цього їм потрібно запропонувати гідну альтернативу телефону та планшету.


Як варіант, це може бути самокат. Мало хто з малюків відмовиться від задоволення разом з друзями кататися наввипередки на спеціально відведеному майданчику, їздити міськими парками, тротуарами, робити круті трюки. Крім того, це корисно для здоров’я.


У чому користь катання на самокаті


Катаючись на самокаті, дитина отримує позитивні емоції. Цьому сприяють рух, спілкування з друзями, навколишня природа. Але це далеко не вся користь від прогулянок. Перелік можна доповнити такими чинниками:


◾️ Засіб пересування сприяє розвиткові координації, вестибулярного апарату, вправності. На відміну від велосипеда, використовувати його можна, починаючи з двох років.

◾️ Рухливість та перебування тривалий час на свіжому повітрі тренують дихальну та серцево-судинну системи.

◾️ Під час їзди залучаються м’язи рук, ніг, спини. Постійна зміна пози сприяє їхньому прокачуванню.

◾️ Фізіотерапевти рекомендують купувати дитячі самокати хлопчикам та дівчаткам, у яких є проблеми з поставою.

◾️ Фокусування на близьких і далеких об’єктах під час руху сприятливо впливає на зір.


І після цього у вас ще залишаються сумніви щодо користі самоката?


Як вибрати самокат за характеристиками


Дитячий засіб пересування обов’язково повинен бути зручним та безпечним. Тому при його купівлі потрібно врахувати не лише вік користувача, а й наступні характеристики.


Рама


Для виготовлення рам використовується метал або пластик. Металеві конструкції більш довговічні та надійні, тоді як пластикові мають меншу вагу та нижчу ціну.


Кермо


Цей елемент повинен мати достатню ширину. Бажано, щоб він змінювався по висоті. Це дозволить регулювати кермо відповідно до зросту дитини, що важливо для комфортного пересування.


Колеса


Вони можуть бути гумовими чи пластмасовими. Перші зроблять їзду плавною, м’якою. Другі — жорсткі, але самокати з такими колесами коштують дешевше.


Вузькі колеса дозволяють розвинути велику швидкість, тоді як широкі більш стійкі. Колеса маленького діаметра підходять для поїздок рівними поверхнями, а великі є більш прохідними.


Гальмо


Буває ручним, ножним, заднім і переднім. Фахівці рекомендують вибирати моделі із заднім гальмом, оскільки цей варіант є безпечнішим для дитини.


Вага


Невелика вага дозволить дитині самостійно, без загрози здоров’ю, підіймати засіб пересування та переставляти його через перешкоди.


Механізм складання


Самокати можуть складатися навпіл або мати знімне кермо. Перший варіант зручніше транспортувати та зберігати.


Навіть вибір найкращого самоката не гарантує повне виключення падінь та травм. Тому додатково до дитячого самоката на сайті Алло.юа можна замовити захисне екіпірування. Шолом для захисту голови, наколінники, налокітники, спеціальні рукавички мінімізують неприємні моменти.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна