ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Навіщо видаляти зуби мудрості.

опубліковано : 09.05.2023


Зуби мудрості — це третій моляр у людини, які зазвичай з'являються в ротовій порожнині між 17 і 25 роками. У більшості випадків людина має чотири зуби мудрості — по одному на кожній стороні верхньої та нижньої щелепи. Однак, у деяких випадках можуть з'являтися менше або жодного зуба мудрості.


Зуби мудрості часто стають причиною проблем в ротовій порожнині. У більшості випадків зуби мудрості рекомендують видаляти, якщо вони не можуть правильно розміститися або викликають біль та інші проблеми.


Зуби мудрості виконують такі ж функції, як і інші зуби в ротовій порожнині, а саме:


◾️ роздрібнення їжі (зуби мудрості допомагають роздрібнити їжу, щоб її було легше проковтнути);

◾️ підтримка сусідніх зубів (якщо зуби мудрості зростають правильно, вони можуть допомагати підтримувати сусідні зуби та запобігати їх переміщенню).


Однак, у більшості випадків зуби мудрості видаляються, оскільки вони можуть стати причиною різних проблем, таких як біль, запалення ясен, карієс, зміщення сусідніх зубів, а також проблем з загальним здоров'ям, таким як інфекції та абсцеси.


Коли слід видаляти зуби мудрості?


Зуби мудрості часто потребують видалення у зв'язку з різними проблемами. Ось декілька випадків, коли може знадобитися видалення зубів мудрості:


1. Зуби мудрості не можуть прорости повністю. Коли зуб мудрості не може прорости повністю, це може призвести до болючих інфекцій та запалень. У цьому випадку зуб потрібно видалити, щоб запобігти подальшим проблемам.

2. Зуби мудрості розміщені неправильно. Якщо зуб мудрості зростає під кутом або зміщує сусідні зуби, він може стати причиною болю, інфекцій та інших проблем. У цьому випадку зуб також можна видалити.

3. Немає достатньо місця. Якщо у ротовій порожнині немає достатньо місця для зубів мудрості, вони можуть прорости неправильно та стати причиною болю, інфекцій та інших проблем.

4. Карієс. Як і будь-який інший зуб, зуб мудрості може піддаватися карієсу. Якщо карієс дійшов до кореня зуба, видалення може бути необхідним.

5. Інфекції та абсцеси. Іноді зуби мудрості можуть стати причиною інфекцій та абсцесів в ротовій порожнині. У такому випадку зуб можна видалити, щоб запобігти подальшим проблемам.


Процес видалення зубів мудрості


Процес видалення зубів мудрості зазвичай проводиться хірургом-стоматологом. Ось загальний опис процесу:


1. Застосування анестезії: Перш за все хірург-стоматолог буде застосовувати місцеву, щоб забезпечити комфорт і знизити біль під час операції.

2. Підготовка до видалення: Спеціаліст зробить надріз у яснах, щоб отримати доступ до зуба мудрості та навколишніх тканин.

3.Видалення зуба. Зуб мудрості можна видалити цілим або роздробленням.

4. Закінчення операції (накладання швів).

5. Період відновлення. Після процедури важливо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога щодо догляду за порожниною рота та раною після видалення зубів мудрості. У перші декілька днів можуть виникнути незначні болі, симптоми пухлини та дискомфорту в області рани.


У стоматологічному центрі Юводент проводиться безболісне та ефективне видалення зубів мудрості.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна