ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Купити троянду – де і яку краще обрати?

опубліковано : 16.06.2023


Здавалося б той величезний асортимент квітів який доступний сучасному споживачеві робить придбання букету простим. Але по-перше, вибір справді величезний і можна навіть розгубитися. По-друге, як впевнитися що вам пропонують якісні і свіжі квіти?


Все просто, якщо треба купити троянду чи будь-яку іншу квітку зверніться до справжніх професіоналів. Консультанти УкраФлора підкажуть вам і які саме види квітів варто купувати, і в яких кольорах. Ну а те що всі продукти якісні і свіжі, це навіть не обговорюється. При цьому, цінова політика дуже демократична. А це значить що навіть дуже розкішні і екзотичні екземпляри вийде придбати.


Варіанти і їх особливості


Отже якщо ви вирішили купити троянду – а це саме вдале рішення з точки зору квіткового етикету, бо саме ця «королева» квіткового царства вважається актуальної для всіх і завжди, варто завчасно визначитися з видом і сортом. Адже на вибір представлені десятки варіацій. Оцінити це трояндове різноманіття допоможуть фото. До речі, не зайвим буде почитати і описи того чи іншого сорту. Бо по-перше, дізнаєтеся багато цікавого, по-друге, будете мати уяву як доглядати за квіткою, особливо якщо вона не свіжозрізана а у вазоні.


Відрізняються троянди зовнішнім виглядом бо кожна має особливі параметри серед яких:


◾️ Колір;
◾️ Розмір (самої квітки та пелюстків);
◾️ Форма пелюстків;
◾️ Висота стебел.


Це впливає і на екстер’єр і на вартість. Також доступні троянди «соло» або кількома квіточками на одній гілочці. Всі версії дуже красиві і зачаровують не тільки виглядом але і ароматом. Подарувати актуально троянду одну, в букеті, у квітковій композиції. Причому букет може бути створений з одного сорту і кольору квітів або різних. Кількість троянд у букеті – то залежить від побажання замовника та його бюджетних обмежень. Але точно на складах завжди є квіти у великих кількостях, отже навіть сама безумна трояндова примха (знамениті мільйон троянд) може бути виконана без складнощів.


Вибираючи колір квітів варто пам’ятати про «мову відтінків». Все залежить від того кому саме троянди призначені. Якщо це кохана людина – червоні троянди – то класика жанру. Але ретельно обирайте червоний. Бо вже його бордові варіації – то вибір для партнерів по бізнесу, колег, просто знайомих чи не знайомих яких треба привітати в форматі «офіціозу». Рожеві версії як правило дарують дівчатам. Взагалі, для панянок кількість кольорових варіацій не обмежена. Навіть чорні троянди користуються попитом. Ну хіба що жовті квіти в деяких країнах не дарують, бо вони асоціюються з розлукою. Але то суто індивідуальна справа. Можливо ваша дівчина якраз жовтий колір і обожнює. Отже для дівчат актуальні всі кольори, тоді як для троянд для чоловіків варто обирати насичено червоні (бордові) або нейтрально-бежеві.


Хоча, якщо ви знаєте смакові уподобання отримувача букету – сміливо вибирайте ті варіації які йому до вподоби.


Головне що квіти є, їх багато, вони якісні і красиві. Експерти UkrаFlora допоможуть вам розібратися з сортами, різновидностями і різними екземплярами та підберуть кращі квіти які подарують тільки позитивні емоції.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна