ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Який смартфон купити? Зверніть увагу на Samsung Galaxy S22.

опубліковано : 24.06.2023


Якщо ви думаєте, який телефон купити, почніть із визначення, для чого ви будете його використовувати. Підприємці, студенти, впливові особи та люди, які використовують смартфони переважно для розваг, мають зовсім інші потреби. Перш ніж зупинитися на конкретній моделі, подивіться на такі параметри пристрою, як кількість процесорів, оперативна і внутрішня пам'ять, ємність акумулятора або якість камери. Наші данні показують, що найбільшою популярністю користиються Samsung Galaxy S22 на платформі https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_samsung-galaxy-s22.html


Розмір і роздільна здатність екрану телефону впливають на комфортність його використання. Пам'ятайте, що якщо ви часто кладете пристрій в кишеню і керуєте ним однією рукою на ходу, краще підійдуть моделі, які за рахунок своїх розмірів зручніше тримати в руці. Великі екрани з високою роздільною здатністю знадобляться вам, якщо ви шукаєте смартфон для відображення якісної графіки або фотографування.


Важко не помітити тенденцію до все більших і більших дисплеїв. Нові смартфони мають екрани з діагоналлю від 5 до 7 дюймів, а 6-дюймові вважаються своєрідним стандартом. У той же час виробники постійно зменшують рамки дисплеїв, збільшуючи таким чином площу дисплея. Попереднє класичне співвідношення сторін 16:9 замінюється на трохи більше — 18:9 (а також споріднені їм 18,5:9, 19:9 і 19,5:9).


Видимою тенденцією є також поява, так званої, виїмки, тобто поглиблення у верхній частині телефону, в яких, серед іншого, є камера для селфі. Це впливає на зовнішній вигляд пристрою. Візуальні міркування відіграють важливу роль при виборі електроніки. Тому звертайте увагу не тільки на розмір, а й на естетику дисплея.


Найпопулярнішими операційними системами для смартфонів є Android і Apple iOS. Деякий час тому конкуренцію їм становили пристрої, що працюють на програмному забезпеченні Windows, але сьогодні вони просто технологічна цікавинка. Лідируючу позицію на мобільному ринку як і раніше займає Android - система, яку використовують більшість виробників. Вирішуючи, який телефон купити, варто перевірити останню версію програмного забезпечення та обов’язково вибрати її.


Сучасні телефони зазвичай працюють на восьмиядерних процесорах, але пам'ятайте, що при виборі телефону кількість ядер не найважливіше. Більш важливим є тип процесора, тобто технологічний процес, за яким виготовлена ​​дана модель. Якщо ви шукаєте відповідь на питання, який телефон купити для ігор або перегляду фільмів у якості Full HD, шукайте смартфони з восьмиядерними процесорами. Також зверніть увагу на тактову частоту - чим вона вища, тим краще продуктивність.


Всі цим сучасним вимогам відповідає смартфон Samsung Galaxy S22. Тому ми його сміло рекомендуємо!
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна