ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Теплові завіси: типи, призначення та принцип роботи.

опубліковано : 12.07.2023Теплові завіси є ефективними технічними пристроями, які використовуються для розділення двох середовищ з різними температурами з метою запобігання проникненню холодного повітря в приміщення та утримання тепла всередині. Вони знаходять широке застосування в торгових центрах, готелях, ресторанах, банках, офісах та інших комерційних приміщеннях.


Типи теплових завіс:


1. Електричні: Цей тип завіс використовує нагрівальні елементи, такі як нагрівальні дроти або панелі, для нагрівання повітря. Електричні теплові завіси легкі у встановленні та експлуатації, але вони можуть бути менш ефективними з точки зору енергоефективності порівняно з іншими типами теплових завіс.


2. Водяні: Ці завіси використовують гарячу воду як джерело тепла. Вода проганяється через теплообмінник, який нагріває повітря і створює струмінь теплого повітря, що утримує холодний повітря за межами приміщення. Водяні теплові завіси зазвичай енергоефективніші, ніж електричні, але вимагають наявності системи циркуляції гарячої води.


3. Газові : Цей тип завіс використовує природний газ або пропан як джерело тепла. Газ підпалюється в горілці, що нагріває повітря, яке потім випускається залпом для утримання холодного повітря. Газові теплові завіси є досить ефективними та економічними, але вони потребують відповідної вентиляції та видалення продуктів згоряння.


Принцип роботи полягає в створенні повітряної завіси, яка перешкоджає переміщенню холодного повітря в приміщення. Теплова завіса виробляє струмінь теплого повітря, що рухається вздовж вхідних дверей або вікон. Цей струмінь теплого повітря створює бар'єр, який запобігає проникненню холодного повітря зовнішнього середовища. Таким чином, теплові завіси утримують тепло всередині і зменшують втрати енергії.


Деякі завіси також можуть мати додаткові функції, такі як фільтрація повітря або регулювання потоку повітря. Деякі моделі можуть мати датчики присутності, які автоматично вмикають або вимикають завісу при вході або виході людей, забезпечуючи енергозбереження.


Узагальнюючи, теплові завіси є ефективними технічними рішеннями для запобігання проникненню холодного повітря в приміщення та збереження тепла. Вони існують у різних типах, включаючи електричні, водяні та газові, і працюють на принципі створення повітряної завіси.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна