ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як отримати онлайн позику на банківську карту?

опубліковано : 13.07.2023


Більшість людей обережно ставляться до боргових зобов’язань і без крайньої потреби не беруть гроші в борг. Але іноді виникає ситуація, коли без сторонньої фінансової допомоги важко або взагалі неможливо вирішити ту чи іншу проблему. Кредит стане в пригоді, якщо у вас проблеми зі здоров’ям і необхідне термінове лікування, а грошей не вистачає. Або потрібно придбати важливу побутову техніку (телевізор, комп’ютер, холодильник). В будь-якому з цих випадків потрібні гроші, яких не завжди вистачає на подібні чималі витрати.


Чому саме онлайн позика на карту банка?


Кредитування в Україні є досить розвиненою фінансовою галуззю. Позику можна отримати не лише в банках, а й в різноманітних кредитних спілках, а також в ломбардах (якщо у вас є бажання передавати майно в заставу).


У випадку, коли потрібна сума до 30-50 тис. грн., найкращим рішенням стане кредит від мікрофінансових організацій (МФО). Хорошим прикладом МФО є ресурс https://finx.com.ua/zajm-na-kartu, де можна отримати кредитні кошти у форматі «онлайн позика на карту банка».


З точки зору технологічності банківське кредитування є дещо консервативним. Банк переважно видає гроші оффлайн (тобто дистанційно оформити позику, як у випадку з МФО, не вдасться). Крім того, банківські установи ретельно перевіряють платоспроможність та кредитну історію позичальника.


Ломбарди також видають кредити на місці і готівкою. Крім того, ці установи завжди беруть заставу в якості забезпечення кредиту. Тому, якщо у вас немає проблем з кредитною історією і з наданням довідки про доходи, краще звернутися до банку або МФО. А якщо такої можливості немає, варіант один – МФО.


Як отримати кредит від МФО?


Оформити мікрокредит (саме таку офіційну назву має кредит від МФО) можна на сайті кредитора (див. посилання вище). Там має бути калькулятор, за допомогою якого слід визначитися з сумою, терміном погашення та кількістю платежів.


Далі необхідно зареєструватися на ресурсі, вказавши свої персональні дані. А саме потрібно надати інформацію про:


◾️ паспорт;

◾️ ідентифікаційний код (ІПН);

◾️ банківську карту.


Як бачимо, ніяких довідок про доходи, поручительств та застав серед вимог немає. Лише основні документи + карта банка (на яку будуть зараховані кредитні кошти). По завершенню оформлення слід відправити заявку на розгляд.


Якщо верифікація даних пройшла успішно і кредит затверджено, вам запропонують відвідати найближче відділення МФО. Там необхідно буде підписати договір, після чого позику можна вважати офіційно оформленою і гроші автоматично будуть зараховані на банківську карту.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна