ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Який диван вибрати для невеликого приміщення?

опубліковано : 21.07.2023


Вибираючи м’які меблі в кімнату, ми звертаємо увагу на велику кількість факторів. Одним з найважливіших критеріїв є площа приміщення та габарити виробу. Добре, якщо у вас власний двоповерховий будинок з багатьма кімнатами і питання розмірів меблів не є провідним. Але у випадку з однокімнатною квартирою даний фактор є вкрай важливим. Як вибрати диван в кімнату невеликої площі розглянемо в даному матеріалі.


Невеличкий диван це який?


Отже, якщо приміщення невелике за площею, це не означає, що диван нам не потрібен. Варто лише розглянути меблі відповідного типу. Зокрема вдалим рішенням стане вибір на користь дивана-тахта.


Як виглядають та що собою являють подібні меблі, можна роздивитися за посиланням https://fayni-mebli.com/ua/tag-sofas-ottomans.html, де також є можливість замовити та купити диван-тахту будь-яких характеристики та дизайну.


Диван-тахта (або софа) є різновидом оттоманки. Це невеликий м’який диванчик з простою та надійною системою розкладання. На відміну від звичайного дивану тахта завжди прямокутної форми, є більш компактною та має значно нижчий цінник.


За якими критеріями вибирати диван-тахту?


На відміну від мініатюрної канапи, тахта з точки зору функціонала та зручності є повноцінним диваном. Вона зручна, оснащена системою трансформації та забезпечує якість нічного відпочинку на хорошому рівні.


Вибираючи диван-тахта, варто звернути увагу на наступні параметри:


◾️ габарити – за розмірами тахта може бути як надкомпактною, так і досить чималою (найдорожчі моделі);

◾️ кількість спальних місць – як і будь-який інший диван, тахта може бути односпальною, двоспальною, а також є півторамістні моделі;

◾️ система трансформації – більшість моделей мають принцип розкладання типу єврокнижка та викочування, але зустрічаються й інші варіанти (дельфін, акордеон, тік-так);

◾️ наповнення – параметри спальної поверхні (тип пружинного блоку або піноблоку, степінь жорсткості, матеріали тощо) дуже важливі з точки зору комфорту та зручності дивану;

◾️ додатковий функціонал – мається на увазі наявність білизняних ніш та підлокітників, або їх відсутність;

◾️ зовнішній вигляд – можна підібрати виріб за дизайном, кольором, текстурою, а також варто враховувати стиль виконання виробу.


Таким чином, можна максимально точно підібрати диван за необхідними параметрами, в тому числі це стосується і цінового фактора. Вартість тахти у більшості випадках нижча за вартість дивану. Але все залежить від характеристик виробу (особливо від розмірів та матеріалів).
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна