ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Які продукти допомагають прискорити одужання?

опубліковано : 29.09.2023


Буде коротко і по суті.
Проаналізувавши різні лікарські статті, ми прийшли до висновку, що є такі натуральні продукти, які допоможуть вам швидше відновитися після хвороби та підтримати, і навіть, підвищити свою імунну систему:


1. МЕД - продукт, який виробляють бджоли з нектару квітів. Згідно з даними Національного інституту здоров'я США, мед має підтверджені антибактеріальні та противірусні властивості, інтерес до яких останнім часом зростає. Регулярне вживання меду суттєво підвищує імунітет людини. В складі меду виявлено: органічні к-ти; хімічні елементи, кількість яких майже така ж, як і в крові людини; білки; вітаміни B, C; калій, кальцій, мідь, цинк, натрій, фосфор, магній.


2. Волоський горіх - містить антиоксиданти та омега-3 жирні кислоти, які мають протизапальні властивості та сприяють зміцненню імунітету. Вони також можуть допомогти знизити ризик серцевих захворювань. Додавайте волоський горіх до сніданків, салатів або вживайте як перекус протягом дня.


3. Яблука - багаті вітаміном C, який сприяє зміцненню імунітету та захищає організм від інфекцій. Поміркуйте про вживання яблук у своєму раціоні, а також використовуйте їх для приготування соків та салатів.


4. Броколі та цвітна капуста - теж містять вітамін С, який підтримує імунну систему та допомагає боротись с запаленням. Можете додавати капусту до супів або приготувати її на пару.


5. Гарбуз - є відмінним джерелом вітаміну A, який підтримує здоров'я шкіри та слизових оболонок. Вітамін A також сприяє розвитку білих кров'яних клітин, які борються з інфекціями. Ви можете додати гарбуз до різних страв або подавати як самостійну страву у запеченому вигляді.


Загалом, здоровій людині для підтримання високого імунітету також важливо й правильно харчуватися, регулярно займатися фізичною активністю, відпочивати та уникати стресів. Це все може покращити вашу імунну систему та допомогти організму боротися з інфекціями.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна